1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czesc + pytanko

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez falcon1989, Październik 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. falcon1989

falcon1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Jestem tutaj nowy. Kiedy wyrosłem z PSone (a było to dawno :p) wyleczyłem się z grania... ale mamy jesień ... niedługo zimowe wieczory ... i chce kupić sobie 360-tkę. Pojawiają się dwa pytania odnośnie Slima (bo takiego wariooota chce kupić)

1. Flash LT+ 2.0 - dlaczego są na allegro, aż tak duże rozbieżności w cenie za tą "usługę", bowiem wahają się od 50 do 150 .... co więcej w pewnym sklepie koleś krzyknął 300-450 :O
    Oglądając filmiki w necie ... metoda flashu na slimie wiąże się z mechaniczną ingerencją w chip w napędzie ? i czy da się zrobić flash tylko na LiteOnie ... co jeśli trafi mi sie Hitachi ?

2. z kinecktem dałem sobie spokój ... ale mam wahanie co do wielkości dysku:
    2a) Jak odpalacie gry ... czy da się odpalic z samego obrazu wrzuconego na dysk xboxa (wtedy kupie 250GB) czy lepiej jest odpalać z płyt (wtedy 4 GB) ? Czy może niesie to jeszcze inne Ciekawe korzyści ?
    2b) Zakładając ze można odpalać obrazy z dysku .... czy uda się to zrobić mając "iksa" 4Gb ale podpinając dysk zewnętrzny (2,5 cala 300GB) i z niego odpalić obraz gry ?

Pozdrawiam serdecznie ... i mam nadzieje ze nie zajdę wam za skórę tym tematem ... bo tylko chciałbym rozwiać moje wątpliwości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Zależy od serwisanta, jeden krzyknie 50 inny 100 ale 400zł to smiech na sali. Co do metody to zaley od tego jaki chip masz w napędzie, WINBOND- Wiercenie chipa , MXIC- rezystor. Flash mozna zrobić na wszystkich napędach z wyjątkiem Hitachi.
    Grę na nośniku DVD możesz zainstalować na HDD. Ma to kilka korzyści, min. Krótsze loadingi i cicha praca konsoli (napęd nie mieli płytą). z tym że oryginalna płyta musi być i tak w napędzie na czas grania.
    Nie ma możliwości instalacji gier na zewnętrznych dyskach w przypadku Konsol Retail

Witaj na forum :)

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Poczytać forum to nie łaska ?

Wczytywanie...
Status Tematu: