1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Daros888, Grudzień 11, 2012.

1. Daros888

Daros888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jestem Darek, mam 18 lat. Swojego pierwszego Xboxa kupiłem w 2008 roku. Potem przesiadka na PS3. Aktualnie mam PS3 i właśnie dziś zakupiłem kolejnego Xbox'a. Konsola jest przerobiona na LT 3.0. Zarejestrowałem się głównie po to, żeby pogłębić swoją wiedzę na temat tej przeróbki, bo jestem w tym temacie zielony i ogólnie pozyskać pomoc w razie problemów. Mimo to pewnie będe się udzielał w wielu innych tematach, bo lubię pogadać na temat gier.
    Pozdro :)

Wczytywanie...

Poleć forum