Cześć!

ozzy69

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich forumowiczów.
Artur z tej strony. Moją przygodę z grami rozpocząłem od C-64, ale oprócz Who Dares Wins II niewiele pamiętam z tamtych czasów. Później wpadł w moje łapy psx. I tak naprawdę wtedy zaczęło się to wszystko na serio. Do dziś pamiętam gdy odpaliłem pierwszą grę na 29'' (Medievil). Ten dźwięk, ten obraz. Następny był Dreamcast (Metropolis Street Racer i Code Veronica). Zaraz potem przyszła kolej na Gamecube, wg mnie najlepsza konsola jaką miałem. Począwszy od wyglądu (ostatnia konsola z klapką zamiast tacki) a skończywszy na grach. Resident 4 przeszedłem na wszelkie możliwe sposoby. Kolejne były PS2 i Xbox. Playstation 2 jakoś mnie nie porwało, we wszystkie multiplatformy grałem na Xie. Oczywiście God of War 1 i 2 to piękna sprawa. Z aktualnej generacji mam tylko X360. Nie mam czasu ograć wszystkiego co wychodzi, więc nie ma sensu kupować kolejnej konsoli, która będzie czekać na swoją kolej. Tak jak czekają N64 i Sega Mega Drive, które leżą w piwnicy nierozpakowane :(
Dołączyłem do Was, bo liczę na dobrą zabawę w sieci. Najchętniej gram wszystko co ma co-opa.
Pozdrawiam, ozzy!
 

TigraTeam

Banned
Witamy na forum ;)
 

Do góry Bottom