1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

część

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez tompexpol, Styczeń 3, 2014.

1. tompexpol

tompexpol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od razu przejdę do sedna problemu, podczas uruchamiania gry FORZA HORIZON pobranej z internetu, poprzez XBOXA nie mogę
    przebrnąć przez błąd, mam usługę XBOX LIVE GOLD, mogę grać tylko w trybie wieloosobowym, podczas ładowania gry w trybie jednoosobowym pojawia się taki oto komunikat " o przecieraniu ściereczką płyty" przecież ta gra jest na dysku twardym ściągnięta.

https://lh6.googleusercontent.com/-...AAAAB6U/oNhxfTc3Glg/w913-h682-no/IMG_1105.JPG

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Witamy na forum.

Myślę że jedynym rozwiązaniem tego problemu będzie kontakt z Microsoftem.

Wczytywanie...

Poleć forum