1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Faust Monroe, Marzec 23, 2014.

1. Faust Monroe

Faust Monroe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    Witajcie ludzie dobrej woli!

Powracam właśnie do grania na xboxie i rozważam zakup golda na rok, i w związku z tym próbowałem znaleźć jakieś informacje na temat jakie gry są wciąż grywane przez ludzi na multiplayerze. Podczas obecnego darmowego weekendu grałem w bad company 2 ale serwery raczej świecą pustkami chyba że ma się szczęście, na dodatek dowiedziałem się że serwery xbox360 i xbox1 są różne także stąd moje obawy czy np. na serwerach BF4 nie będzie pustek z racji ludzi grających na xbox1. Czy gears of wars albo halo są wciąż grywalne? Czy moglibyście z własnego doświadczenia napisać w co z tytułów starszych można jeszcze bezproblemowo pograć*na multi. Sorry za taki natłok pytani itp. :)

z góry dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Siema ;) ! Spokojnie na serwerach bf4 jak i bf3 gra pełno ludzi. Na halo to już nawet nie ma co się zastanawiać. Spokojnie kupuj golda i... graj z forumowiczami lub kumplami ;)

Pomogłem? Kliknij przydatne!

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia: