1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez HubiPoland, Sierpień 12, 2014.

1. HubiPoland

HubiPoland Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Jestem już na forum od kilku dni no i postanowiłem że się przywitam i napiszę trochę informacji o mnie :tongue-new:

Mam na imię Hubert, mieszkam w Nowej Soli. Gram w gry na PC i XBOX, oczywiście na xboxie spędzam więcej czasu :)
    Co do gier to aktualnie posiadam GTA 4 oraz dwa dodatki czyli TBoGT i TLaD, GTA 5, Call of Duty Modern Warfare 2, Call of Duty Modern Warfare 3, LEGO Batman, Pure oraz World of Tanks.
    Mam także konto XBOX Live oraz wykupiony abonament GOLD, najwięcej czasu na xboxie spędzam grając w Call of Duty :)

Mój gamertag to HubiPoland, jeżeli chcecie możecie zaprosić mnie do znajomych na xboxie :playful:

To chyba wszystko, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No witam na forum.

4. kefirekkk

kefirekkk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  6. kolok88

kolok88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witamy w naszych nieskromnych progach :)

Wczytywanie...

Poleć forum