1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez ArturM05Pl, Październik 1, 2014.

1. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Cześć jestem Artur z Gdańska. Fanatyk PS4. Od niedzieli szczęśliwy posiadacz X ONE. :D
    Od czasu gdy pierwszy raz zagrałem w Forze nie istnieją dla mnie inne samochodówki. W 2007 zakupiłem pierwszego boxa. Nie jestem w stanie zliczyć ilości godzin z padem w ręku ogrywając FM2. Od stycznia męczę PS4 kupione ze względu na moc i brak boxa w polskich sklepach. Trailer Forzy Horizon 2 "namówił" mnie do zakupu X ONE. Mam nadzieję że spotkamy się w wirtualnym świecie. :)
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. pan mihau

pan mihau Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    wro
  4. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik