1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez y2jPL, Wrzesień 20, 2012.

1. y2jPL

y2jPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć jestem y2jPL, a dokładnie Maciek ! Nie ma co się ukrywać z moim wiekiem, mam 13 lat, czyli 1 gim(klasa sportowa). Po co miałbym teraz pisać gdzie mieszkam, no bo kogo to obchodzi ? Dobra nie ważne... Jestem wierny Microsoft'owi, a zwłaszcza konsoli Xbox. Konsolę mam od stycznia, lutego... nie pamiętam dokładnie. Szczerze mówiąc dziennie więcej czasu spędzam przy konsoli, niż przy komputerze. Grałem na sliver, ale od nie dawna zakupiłem pakiet gold i nie żałuje ! Świetnie się bawię, a zwłaszcza w gry Kinect. Warto także wspomnieć, że gier za wiele to ja nie mam, ale teraz będzie mnóstwo premier, więc szybko to zmienię. Dobra, chyba zboczyłem od tematu i zacząłem opowiadać od swoim arsenale Xbox. Najlepszy sport na świecie to Piłka Ręczna oraz Baseball. Uwielbiam te dwa sporty, a zwłaszcza HandBall(Piłka Ręczna). Strasznie żałuje, że nie ma żadnych gier tej dyscypliny na xbox'a, przynajmniej tak mi się wydaje, hmm... Nie wiem czemu, ale lubię także Wrestling(WWE) i chętnie gram w xbox live WWE' 12. Krótko mówiąc jestem też, Skat'em. Jeżdżę na desce co raz to lepiej, a proste tricki na deskorolce to dla mnie banał. Z pewnością wyróżniam się od innych 13-latków, nienawidzę Harry'ego Pottera, Star Wars i tych innych gówien. Na tle na przykład klasowym jestem tym pobocznym ignorowanym człowieczkiem. Nie lubię być w centrum uwagi, a przy okazji powiem wam w sekrecie, dobrze się uczę... Jestem także oddany Red Sox'om, Czerwonym Diabłom, Lechowi Poznań i VIVA Targi Kielce. Teraz gdy tak patrzę na to co napisałem, chyba jest tego za dużo, ale lubię dużo pisać... Miło Mi ;D

Nam też bardzo miło. Następnym razem tworząc temat zastosuj bardziej sprecyzowaną nazwę. //Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum