1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Hajdek111, Listopad 4, 2012.

1. Hajdek111

Hajdek111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Cześć wszystkim :)
    Mam na imie Mateusz oraz jestem od marca tego roku posiadaczem 360 wersji slim 250 gb na forum trafiłem przez przypadek szukając w google coś w stylu centrum xbox 360 grami które najbardziej mi sie podobają są strzelanki na początku nie byłem przekonany do nich na xboxie ale jak już sie zacznie... ;] obecnie gry jakie posiadam to Call of Duty Battlefield Bad Kompany Fifa 13 Fifa 11 Fight Night Round 4 Fight Night Champion F1 2011 większość nowych tytułów pożyczam od brata który namówił mnie na kupno xboxa :)

Wczytywanie...

Poleć forum