1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Częstochowa przeróbka, nagrywanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cichy221, Grudzień 25, 2014.

1. cichy221

cichy221 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panie i Panowie,

mam xbox w wersji arcade na LT 3.0 (jasper) nagrywalem samodzielnie gry i smigaly bez zarzutu, ale chyba mi kleknął naped w kompie i zmarnowalem juz z 20 verbatimow nagrywajac przerozne gry. Gry sa sprawdzone najnowszym abgx i sa poprawne. Dopiero przy wypalaniu jednej wywala mi nierozpoznany blad i nic z tym nie idzie zrobic. Konsole zamierzam i tak sprzedac wiec nie bede inwestowal w Ihasy itp. Swego czasu chcialem znaleźć kogos kto mi zrobi ja na RGH ale nie dosc ze nikomu nie chcialo sie to bawic to wyszloby to dosc drogo wiec dalem sobie spokoj.

Wypali mi ktos gre na terenie Czewki? odpale tam jakiegos browca czy cos a potem sprzedam to pudlo.

Chodzi o Far Cry 4

pozdro

wymoderowano

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 25, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum