1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czo to GTA IV ? :O

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Esse, Kwiecień 22, 2014.

1. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam !
    Niedawno kupiłem sobie xboxa , na dysku było gta 4 więc uruchomiłem i bardzo cię rozczarowałem grafiką gry , gra wygląda skandalicznie moim zdaniem , fakt faktem grę ograłem na PC na średnich i wyglądała tak jak obecna 5 na x360 , moim zdaniem wygląd gta4 na x360 to dno i kilometr mułu. czemu tak jest czy to tylko u mnie ? przecież gra wyszła bodajże w 2009r kiedy była świetność generacji x360 i ps3 , mój komp nie jest super wyszukany tylko przeciętniak , można powiedzieć budżetówka za 1500 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    a w czy masz problem bo jakoś go tu nie opisałeś ? gta wygląda ja gta stara gra i tego nic nie zmieni nie ma co porównywać do pc

4. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    jakbyś czytał dokładnie to byś znalazł problem który jest opisany pytaniem ;3333

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Na twoje pytanie jest jedna odpowiedź - to tylko u Ciebie w głowie... u mnie (jak i u wielu innych posiadaczy tej generacji w tamtych czasach) gra wyglądała przyzwoicie i nie widzę powodu do rozczarowań... jak chcesz porównywać XBOXa do PC nawet z klasy średniej dzisiejszych czasów, no to wybacz...

1 osoba to lubi.
  6. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Mnie tam grafika w Gta IV nie przeszkadzała, lecz według mnie dużo od tv zależy bo gdy przechodziłem gta 4 i jak gdzieś jechałem to brałem konsolę i na niektórych telewizorach grafika wyglądała dużo gorzej, lepiej wyglądała na 32 calowym niż na 42 calowym telewizorze ;)

7. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    TV akurat najmniej warunkuje jakość grafiki, efekt placebo. Pierwsza i najważniejsza rzecz to kabel HDMI/VGA (po prostu większa rozdzielczość niż EURO/RGB), nie ma znaczenia czy za 5zł czy za 100zł, czy metr długości czy 10 metrów. HDMI to sygnał cyfrowy, przeciętny użytkownik nie zauważy różnicy. Druga rzecz to instalacja GTA IV na dysku konsoli, co wspomaga bufor tekstur, szczególnie przy dużych prędkościach. Dopiero wtedy można myśleć o poprawnym ustawieniu TV, niektóre mają tryb "Gra", który automatycznie dostosowuje się do gier wideo. Jeżeli po tych zabiegach gra dalej wygląda słabo. można zastanowić się nad tym, czy konsola na pewno jest sprawna.

GTA IV wyszło w kwietniu 2008 roku, mniej więcej 6 lat temu. Mimo tego dalej jest wyznacznikiem dobrej gry, w tamtych czasach mało która gra na X360 przebijała IV graficznie. Trzeba wziąć pod uwagę, że to jednak otwarty świat, nowy rozbudowany silnik fizyczny też obciąża konsolę. Poza tym seria GTA nigdy nie słynęła z dobrej grafiki, w porównaniu do wymagań sprzętowych.

EDIT: W kwestii TV dochodzi jeszcze chip skalujący, ale w dzisiejszych czasach to są znikome różnice. Wiadomo że na mniejszym TV gra będzie wyglądała lepiej, bo jest większe zagęszczenie pikseli. Wszystko zależy od odległości naszych oczu od ekranu.

8. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    tyle że ten tryb w niektórych telewizorach pogarsza sprawę tak jak u mnie, gdyż zapewnia on płynność ale pogarsza jakość tekstur

9. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jakość obrazu jak już, sygnał na wejściu pozostaje bez zmian. Nigdy nie mówiłem, że jest inaczej. Niestety w przypadku niektórych TV to konieczność, żeby uniknąć opóźnień w przesyłaniu obrazu.

Poleć forum