1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czujnik położenia ,a tacka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czeski24, Listopad 30, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.temat był wałkowany ale zauważyłem u siebie coś nowego,dziś kupiłem X360 Elite w Saturnie i mam troszke zrypany czujnik położenia lecz zauważyłem ze jak od czasu do czasu dobrze diody świecą względem położenia konsoli to wystarczy ze wysunę tackę i wsunę to od razu dioda wskakuje na nieprawidłowe miejsce...nie wiem czy jutro iść do saturna i coś z tym zrobić(konsoli chyba nie wymienią) czy zostawić to w spokoju

P.S kręciłem konsolą na wszystkie strony i pomagało na chwile tzn dopóki nie wysunąłem tacki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli konsola nie nosi żadnych oznak używania i masz do niej wszystkie folie i papiery które były przy zakupie to ją oddaj. Zwrócą Ci pieniądze - a ty kupisz sobie nową.

W Saturnie czy MediaMarkecie niema problemów z oddaniem sprzętu w ciągu 14 dni od zakupu.

4. emilus100

emilus100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zwracać pieniędzy za bardzo nie chcą, wiem bo już pare razy chciałem. Jedynie wymiana na inny sprzęt, ale w tej samej cenie albo droższy.

5. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To idź niech Ci wymienią na nowy i tyle

6. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: