1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czujnik położenia Xbox 360, usterki?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez p_bladek, Marzec 2, 2016.

1. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam, jako że zakupiłem całkiem niedawno slimkę, zauważyłem wczoraj że na Ringu pokazującym pada, raz zapala się dolna dioda, raz górna. Dzieje się to po poruszeniu konsolą, druga sprawa to to iz zimna konsola po uruchomieniu z pada uruchamia sie 2-3 s wolniej niz konsola zaraz po wyłączeniu (mam tez druga slimke i ta startuje normalnie za każdym razem) trzecia sprawa to napęd, za pomoca pada wysuwa sie za każdym razem, natomiast z przycisku dotykowego, czasami muszę dotknać kilka razy zanim zaskoczy (dzwięk naciśnięcia jest za każdym razem). Mam sie czym martwić czy to olać? ew jak sie tego pozbyc. Zdarzają sie czasami zwiechy sprawnych konsol? bo to tez raz mi sie zdarzyło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1. Wyciąg h dd i wstrzasnij ją mocno, zyroskop ułoży się prawidłowo. (Jak konsolą będziesz ruszal to normalne ze zamieni pozycję ). Start nic nadzwyczajnego (...). Przetrzyj przycisk dotykowy możliwe że łapie 2x przy dotknieciu. Zawieszenie normalne jeśli nie zdarza się codziennie

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dzięki za odpowiedź. Terapia wstrząsów trochę pomogła, ale nadal potrafi bez ruszania tą diodę zmieniać, wystarczy ruszyć konsolą na boki, kiedyś to robił nawet jak się tackę wysuwał. Jak przeczyścić ten przycisk? Czyściłem i nadal loteria. Globalnie rozumiem, mam się nie przejmować? Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum