1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czwarta część Assassin's Creed ma podtytuł Black Flag. Są pierwsze plotki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krawol, Luty 26, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock

I spotkamy w niej piratów. Takich prawdziwych, z drewnianymi nogami i przepaskami na oczach.

Oczywiście nie ma mowy o oficjalnej informacji. Komuś "wyciekł" plakat reklamujący grę - zapewne kilka dni za wcześniej niż planowano go pokazać. Komiksowa grafika wyraźnie wskazuje, czego możemy się spodziewać. Teraz pozostaje już tylko czekać na szczegóły - podejrzewam, że poznamy je wcześniej niż później. Na razie zobaczcie plakat.

I przeczytajcie plotki, które powoli zaczynają się pojawiać.

Główny bohater ma nazywać się Edward Kenway - to ojciec Haythama Kenway'a z Assassin`s Creed 3. Edward to kaper (właściciel statku lub marynarz, który podczas dawnych wojen morskich z upoważnienia jednej ze stron grabił lub konfiskował okręty nieprzyjaciela - za słownikiem języka polskiego PWN), asasyn i - okazjonalnie - pirat. Gra miałaby rzucić nas na Karaiby - Jamajkę, Kubę i Bahamy. Assassin's Creed 4 miałby ukazać na obecnej generacji konsol, ale także trafić na kolejną. A na deser obrazek z samej gry.

źródło: Czwarta część Assassin's Creed ma podtytuł Black Flag. Są pierwsze plotki

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Zaczyna się to robić nudne. Zdecydowanie za dużo tego.
    Moim zdaniem, seria AC od części Revelations zaczyna się robić coraz bardziej nudna i monotonna.
    Niech się wezmą lepiej za jakiś inny projekt, bo można to ciągnąć w nieskończoność tak jak serię CoD.

4. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Szczerze, to w ogóle się nie jaram nową częścią. Zaczyna mi doskwierać nie tyle co monotonia Asasyna, co klimat tej gry, który jak dla mnie to już nie to samo co wcześniejsze części. Dobry klimat to miał asasyn dwójeczka, brotherhood... no może revelations troche.. 3 traktuje jako rozczarowanie totalne.. Jako fan całej serii z przykrością stwierdzam, żę z piratami to już chyba przesada.. Nie zapowiada się, abym kontynuował grę w AC. Wole zapamiętać tę serie z spędzonych dziesiątek godzin z Edziem i Altairem.. a nie granie jakimiś indiańcami na siłe..

4 użytkowników lubi ten post.
  5. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie ten cały przeciek to ściema. Jakby wydawali "4" to by sie nazywało "4" a nie jakis podtytuł Black Flag. Po drugie przyjrzyjcie sie plakatowi i broni Assasyna. Niby piraci i i kostiumy w starym stylu a on trzyma rewolwer - śmiech na sali. A po trzecie to tak jak zaznaczyli moi przedmówcy choćby była to prawda to wal* mnie to, bo po tym co pokazali w trójce zraziłem sie do tej gry taka "jedynka" wersja plus z assasynem który brzydzi sie zabijaniem i większym naciskiem na fabułe( która i tak szału nie robi) niż na grywalność. Mam nadzieje, że to żarty i doczekamy sie akcji w innych czasach i miejscu.

6. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    True AC skończyło się na Revelations :/...

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wg. mnie fake. Wystarczy spojrzeć na poprzedniczki, najpierw wychodzi Assassin's Creed z cyferką, a rok później z podtytułem. Idąc tym tropem nowy asasyn nie może się zwać "Assassin's Creed IV Black Flag" (w ogóle wtf? - piraci? -_-).

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Smuci mnie to, teraz już rozpoczyna się żer kosztem marki.
    Zagram bo zagram i tyle.

9. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panie TheDarkKnight z manchesteru najpierw wyszedł 1 potem 2 a dopiero potem Brotherhood i revelations i wszystko to napisałem więc nie nabijać postów to po raz, a po dwa to jacy piraci zwykły fake i tyle ktoś sobie jaja robi z marki i z nas graczy!

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up. Stawiam mój honor i dumę, ze jutro oficjalnie zapowiedzą grę pod pełnym tytułem: Assassin's Creed IV Black Flag Przecież te plakaty promocyjne nie były psu na budę drukowane. Poza tym plotki o Black Flag krążą od pewnego czasu a te screeny i ten news je tylko potwierdzają. Nowe studio? Jest. Ubisoft Sofia. Scenariusz? Darby McDevitt, odpowiedzialny za Assassin's Creed: Bloodlines, Assassin's Creed II: Discovery, Assassin's Creed: Revelations. Assassin

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jak będzie takim samym żałosnym dnem jak trójka to ja podziękuję.
    szkoda że taka świetna seria upadła bo twórcy poszli na sępa.
    zabili ducha tej gry, ot co.

12. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak zwykle słynny polaczkowy ból doopy :D 'Nie wiemy nic, ale już narzekamy i stękamy jaka ta gra będzie g*wnem'.

Każdy Assasyn był świetny, jestem świeżo po ukończeniu trójki i jeszcze bardziej zakochałem się w tej serii, właśnie w trójce bawiłem się najlepiej, Ubi postawiło na większą swobodę co wyszło im na plus, świetne zrealizowano bitwy morskie, i wcale nie zdziwię się jeśli fabuła części czwartej będzie kręcić się ku statkom, morzu i piratom. Mam nadzieję że spotkamy młodego Haytham'a, bo to świetna, barwna, wyrazista postać, najlepsza w całym uniwersum Assasyna. Jaram się kolejną częścią, Ubi nie zawiedzie, są najlepsi!

13. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Mnie trzecia część też trochę rozczarowała. W 2 część oraz brotherhood grałem z ogromnym zapałem i gra sprawiała mi przyjemność, czuć było tam świeżość i widać było wiele nowych pomysłów w stosunku do 1. A co do tych plotek to klimaty piratów, papug i mrożących krew w żyłach jednookich, jednonogich brodaczy mnie kompletnie nie kręcą i odrzucają.

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    widać dość łatwo Cię zadowolić. albo po prostu nie grałeś w poprzednie części bo trójka to po prostu żałosne gie

1 osoba to lubi.
  15. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem czy mnie łatwo zadowolić czy nie, nie obchodzi mnie to, po prostu mi się bardzo podobało i tyle. Grałem w każdego poprzedniego Assasyna.

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Assassin's Creed i piraci nie wróży to nic dobrego :( gdzie ten klimat jaki był w Assassin's Creed II.

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wraz zakończeniem historii Ezio Auditore, zakończyły się te klimaty..

Do tej pory najlepszymi postaciami jako Assassin był Ezio, Altair.. Conor jest dla mnie jakiś taki dziwny.
    Oby wykreowali jakiegoś Assassina z jajem, a nie takiego "dziwnego".

Jak mnie pamięć nie myli to nowy Assassin miał rozgrywać się w Chinach czy tam Japonii??

1 osoba to lubi.
  18. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Żałosne to było Revelations!!! :mad:
    W III chociaż coś próbowali zmienić, powtarzam, że mi się podobała..

19. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Najlepsza część to "Assassin' Creed" to był klimat i początek jak dla mnie najciekawszej historii z gier, co do III to twórcy polecieli już na łatwy zarobek czyli "byle szybko-pieniążki muszą się zgadzać" ja natomiast nie skreślam "nowego" AC ale jak oni zrobią wątek Desmonda to mnie ciekawi, żeby tylko nie spaprali sprawy jak w III, mieli takie pole do popisu wyobraźni mnóstwo możliwości i taka lipa :/

20. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Plotki plotkami, ale i tak wszyscy zagrają. CI co narzekają na poprzednie części też.

Wszyscy już wielki hype / hate z powodu klimatu, czasu i miejsca akcji. Zauważcie fakt, że gdy zakończyli trylogię Ezia, to było jakieś 85% scenariusza całej gry. Więc nie dziwne że trójka fabularnie (i nie tylko) była słaba, skoro nie było już żadnych "epickich" momentów ani lokacji jak w dwójce, Brotherhood, czy Revelations.

Najważniejsza rzecz która jest do poprawy przy następnej części to silnik gry. Nie dość, że topowy nie jest, to potrafi zarżnąć nawet te lepsze pecety, nie mówiąc o konsolach. Niech się Ubi zejdzie z Crytekiem jak przy pierwszym Far Cry i niech AC będzie na CryEngine. Świetne widoki i super optymalizacja. Tego serii AC brakuje.

Co do samej fabuły "czwórki" - pokazanie tego co działo się przed wydarzeniami z trzeciej części będzie bardzo dobrym posunięciem, z racji tego, że sama postać Connora była dosyć... płytka i sztywna. Bardzo fajnie by było, gdyby pokazali moment w którym Haytham staje się templariuszem, no i jak do tego doszło. Zapewne jakiś zgrzyt między ojcem a synem :) Czas pokaże, nad czym to nowe studio pracowało.

@Edit - UP - Desmonda tam nie koniecznie muszą wciskać, zwłaszcza patrząc na zakończenie trójki. Mogli by wsadzić do animusa np. Williama.

21. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Na Brotherhood dla mnie ta seria się skończła

Wczytywanie...

Poleć forum