1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ABGX 1.0.2 załatwia wszystko?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wlodek14a, Lipiec 31, 2010.

1. wlodek14a

wlodek14a Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, dziś wieczorem będę nagrywa swoją pierwszą grę na xboxa. Mam pytanie, czy skanowanie czy jak to się nazywa ta procedura wykonywana programem ABGX załatwia stealth patch, vave.
    Co jeśli któryś z komunikatów z ABGX będzie na czerwono?
    Lt 1.1 grę którą nagrywam to Fifa 10...

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi, ale jesli wyskoczy blad na czerwono to nie nagrywaj.

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Jak ustawisz program na autofix leve 3 to w przypadku złego wave do gry to ci sam poprawi do odpowiedniego. SS version to sam musisz zmienić na ssv2 przy wave 3 i większych jak w poradniku. Jak nie zamierzasz grać online to tylko sprawdź obraz abgx czy nie ma błędów i możesz nagrywać.
    W przypadku jak któryś będzie na czerwono to musisz sprawdzić o co chodzi:

http://xboxforum.pl/iso-f31/wytlumacznie-bledow-abgx360-19483.html

Jak zamierzasz grać na Live to pasowało by poprawić ssv do wersji ssv2. Poradnik na forum jest sprawdzanie gier dla ixtreme LT.

5. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. matik177

matik177 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ja mam takie pytanie. Co daje auto fix? Co naprawia? W jaki sposob wplywa to na gre czy obraz?

Wczytywanie...

Poleć forum