Czy aktualizacja przywróci OFW w napędzie?

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich. Temat jest raczej w dobrym dziale bo dotyczy CFW napędów. A więc o co chodzi: znalazłem na jednej ze stron coś takiego:
IMPORTANT NOTES!!!
GOING FROM 12625 OR OLDER ----> 13146 OR NEWER WILL FLASH YOUR DRIVE TO STOCK!
GOING FROM 13146 ---> 13599 OR NEWER WONT FLASH YOUR DRIVE TO STOCK!( PLDS DG-16D4S, PBDS VAD6038 and PLDS DG-16D2S!)
GOING FROM 13146 OR OLDER ---> 13599 OR NEWER WILL FLASH AND LOCK SPI! (PLDS DG-16D4S-0272!)
GOING FROM 13146, 13599 OR 13604 ---> 14686 OR NEWER WONT FLASH YOUR DRIVE TO STOCK!
GOING FROM ANY DASH ---> 15572/4 WILL "PATCH" XOR HACK
Czy ktoś może potwierdzić, że przechodząc z dasha np. 13604 do nowszego np. 14686 (czyli przedostatnia linijka) nic się nie stanie z moim napędem?
 

duszekx360

Użytkownik
Użytkownik
Czyli masz teraz 13604 ?

Wysłane z mojego Gio za pomocą Tapatalk 2 !
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Nie odpowiem teraz dokładnie jaki mam ale mam jeden z ostatnich, jak nie ostatni, jeszcze ze starym "layoutem".
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie odpowiem teraz dokładnie jaki mam ale mam jeden z ostatnich, jak nie ostatni, jeszcze ze starym "layoutem".
To co napisałeś wyżej jest ok z tym ze jeśli np masz dash 9199, wgrasz najpierw lt+ 3.0 a potem zrobisz update do np 14699 to tez nie usunie flasha bo update sprawdza czy masz już nowe fw w napędzie, jeśli tak to go nie rusza.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Konkretnie chodzi mi o to:
GOING FROM 13146, 13599 OR 13604 ---> 14686 OR NEWER WONT FLASH YOUR DRIVE TO STOCK!
Nawet jeżeli nie tyczy się mojej konsoli to warto wiedzieć na przyszłość. A LT3.0 nie wgram bo mam sammy'ego z LT2.0 :D Nie pamiętam jaką mam wersje dasha, wydaje mi się, że którąś z tych co zacytowałem. I chciałem wiedzieć czy muszę się bawić w flashowanie napędu, czy po prostu sobie zaktualizuje i będzie po sprawie.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak masz już 2.0 w samsungu to możesz śmiało aktualizować.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Ale 2.0, nie 2.01. Więc jak ściąga mi się teraz aktualizacja 2.0.14719 to tylko zgrywam na pena, aktualizuje, i mogę grać dalej bez problemu?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ale 2.0, nie 2.01. Więc jak ściąga mi się teraz aktualizacja 2.0.14719 to tylko zgrywam na pena, aktualizuje, i mogę grać dalej bez problemu?
Tak ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Super. Dzięki bardzo za szybkie odpowiedzi. Nie mam więcej pytań.
 

pleban16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przyłącze się do tego tematu.
Kolega ma xboxa slim z lt 2.0 i chce przywrócić do oryginalnego stanu aby grać w oryginalne gry na live. Czy jak zainstaluje aktualizacje to flash się usunie?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Przyłącze się do tego tematu.
Kolega ma xboxa slim z lt 2.0 i chce przywrócić do oryginalnego stanu aby grać w oryginalne gry na live. Czy jak zainstaluje aktualizacje to flash się usunie?
Nie, musi wgrać ofw za pomocą PC

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
nie usunie.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
lepiej najpierw wgraj ofw potem dasha
 

Do góry Bottom