1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy Aktualizacja Xbox Live usunie lt 3.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez norbert99310, Wrzesień 15, 2014.

1. norbert99310

norbert99310 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bardzo Daleko
    Witam. Kupilem ostatnio na allegro Xboxa 360 ( bez bana) z przerobka lt 3.0. Podlaczylem konsole do neta a tu nagle wyskakuje w oknie gdzie sie trzeba zalogowac ze jest aktualizacja ktora bedzie robiona przez xbox live i bez tej aktualizacji nie bede mogl sie zalogowac do xbox live. Czy jak zaakceptuje aktualizacje to zostanie moja przerobka usunieta? Nie wiem jaki mam dash ( gdzie go sprawdzic ? ). Wiec co zrobic? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nic się nie stanie możesz, śmiało potwierdzić.

Wczytywanie...

Poleć forum