Czy będe miał problem z dodatkiem

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Miałem konto na region PL, zakupiłem do MW3 dlc 1 i 2 do polskiej wersji gry. Zmieniłem region na UK, czy jak kupie dlc 3 i 4 do MW3 to mi zadziała bo nie wiem co robic? Jest ktos obeznany w temacie.
Drugie pytanie aczkolwiek związane z powyższym.
Co z pozostałymi grami?
Mam grę w polskich jak i angielskich wersjach czy kupując dodatki do nich będą to dadatki anglojęzyczne?
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
Z dodatkami jest tak, że w większości kupione na markecie UK działają w grach z polskiej dystrybucji i odwrotnie. Z Call of Duty może być różnie. W pierwszych Black Ops'ach na polskim markecie do wyboru były dwa rodzaje tych samych dodatków, dla wersji polskiej i dla wersji angielskiej. Oczywiście trzeba było wybrać poprawnie, bo nie działały. Na rynku UK były oczywiście tylko do wersji angielskiej. Jak jest z MW3, to nie wiem, ale polecam sposób, który stosuję, z racji, że mam konto UK. Loguję się na konto PL i sprawdzam ile zajmuje dodatek do gry, która mnie interesuje. Następnie wracam na konto UK i robię to samo. Jak się zgadza, to czyli są identyczne, więc działać muszą. Zrób tak samo z MW3 i będziesz wiedział.

Co do języka to jeśli dodatki "ważą" tyle samo, to język polski w nich już jest i jeżeli mamy grę w polskiej wersji językowej, one też będą po polsku.
 

Do góry Bottom