1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy bedzie Skyrim po polsku?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez airdrigar, Styczeń 2, 2012.

1. airdrigar

airdrigar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam. Chciałbym zakupić sobie Skyrima. Problem w tym ze gra występuje jedynie w angielskiej wersji językowej. Uczę sie angielskiego od dawna, ale nie bede w stanie ogarnąć fabuły w 100% przez co przestane w to grac bo będzie mnie to po prostu nudziło. Wiecie może czy skyrim wyjdzie na xboxa w polskiej wersji? Jeśli tak to kiedy? Są w ogóle takie sznase? Chodzi mi oczywiście o orginalna wersję, nie mam przerobionego xboxa... pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    nie wyjdzie tylko jest dostępna dla tych którzy mają przerobioną konsole

Wczytywanie...

Poleć forum