1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy brać tego xbox'a?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bogusz, Czerwiec 19, 2013.

1. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Chcę kupić xbox'a i znalazłem dobrą ofertę (tak myślę). A więc jest to xbox 360 Premium 60GB Jasper. Jest zadbany i nie zbanowany. Jest możliwość przerobienia na LT 3.0 za free. 3 oryginalne gry, a jeśli przerobie to 22 gry (w sumie). Drugi pad. Headset (słuchawki z mikrofonem), kabel ethernet. I to chyba tyle i cena to 620zł ze wszystkim. Podkreślam że jest zadbany i nie było z nim problemów.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
  4. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Za wysoka? Było 500zł ale przesyłka 25zł 2 pad i 18 gier To dużo i zadbany.

Wczytywanie...

Poleć forum