1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy coś się stanie jeśli im nie zapłacę (automatyczna subskrypcja)

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Filox, Maj 15, 2015.

1. Filox

Filox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Otóż mam problem, o ile to można nazwać problemem. Probowałem na świeżym koncie włączyć okres darmowego golda na czas 30 dni. Coś się pomieszało, nie udało mi się to. Dostaje kilka dni temu powiadomienie, że usługa subskrypcji mi się automatycznie odnowi. Dziwne ponieważ na koncie nie została dodana żadna karta, tak się dzisiaj stało, lecz tamtej karty nie używam już, nie mam tam środków. Wiec do rzeczy, czy coś się stanie/coś mi grozi jeśli xbox nie pobierze środków z mojej kart za usługę premium? Dodam, ze konta nie używam, myślę by go skasować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    zaloguj się na konto i anuluj subskrybcje

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konto chyba mogą zablokować póki nie zapłacisz. A w ogóle czemu nie wyłączysz automatycznych subskrypcji? To się da wyłączyć i będziesz miał spokój. Szukaj na stronie xbox.com w ustawieniach.

5. Filox

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie da się. Jest jakiś bug i od razy subskrypcja jest na "off". Wczesniej nawet mi nie pokazywalo, ze karta jest dodana

Tapniete z LG G2 Mini

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli to nie kredytowa karta yo nie pobiora oplaty. Konto zostanie zablokowane, jesli chcesz go używać zamów rozmowę z Microsoft

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nic nie zrobią, anulują po 2msc sami subskrypcje. Bynajmniej ja tak miałem, u mnie są 20$ do tyłu.

8. Filox

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Aa.. Rozumiem, konto było tworzone tylko dla darmowego gola, więc mi na nim nie zależy. Nie jest moim głównym kontem.

Tapniete z LG G2 Mini

9. 2nel

2nel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Siema,

kiedyś miałem ten sam problem - nie podpinałem żadnej karty a dostawałem powiadomienie o auto-subie z msftu pod koniec trwania golda. Próbowałem wyłączyć tą opcję i z tego co pamiętam nie było właśnie to do końca jasne, dlatego też skorzystałem z pomocy/supportu na głównej xboxa. Wytłumaczyłem ładnie pani o co kaman na online chat'cie - sprawdziła moje konto i potwierdziła że nie mam żadnej auto-subskrypcji i że nic mi nie pobierze.

Później kupiłem golda na allegro o połowę taniej i jest git.

Pozdro,
    2

Wczytywanie...

Poleć forum