1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy cos się zaczyna dziać z moim xboxem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siwman, Listopad 4, 2010.

1. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie bo wczoraj zauważyłem cos niepokojacego mianowicie mam mojego xboxa podłączonego przez kabel hdmi do telewizora LCD 19 cali i jak załączyłem to obraz na telewizorze był bardzo mały wszedłem w ustawienia xboxa ustawiłem odpowiednią rozdzielczośc ale tez zanikł głos zresetowałem i i wszystko wróciło do normy co spowodowało że obraz sie zmienił? dodam że nie było zadnych zaników prądu itp?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1680
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na twoim telewizorze nie masz ustawione "rozdzielczość: automatyczna". Bo tak miałem na starym xboxie. Bo na LCD zazwyczaj miałem rozdziałke : automatyczną niż **16:9. Później dałem na 16:9 i obraz zawsze był normalnie szeroki itp.. (16:9 panoramiczny mam nadzieje że się nie pomyliłem :D)

Jak to się stało 1 raz to chyba jeszcze nie można mówić o tym że coś się dzieje.. Jak będzie się powtarzać to już coś innego. Na razie lepiej nie myśleć o tym co by było tylko o tym co jest :)

4. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Raczej bym się nie martwił 90% takich przypadków są jednorazowe albo powtarzają się w odstępach czasu na tyle długich, że o pierwszym razie już zdążysz zapomnieć :)

5. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wielkie dzięki za odpowiedzi

6. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dziękuje się w inny sposób :) ja ci mogę powiedzieć tyle że też miałam podobny problem który pojawił się jednorazowo znikąd (kabel HDMI ----> LCD Full HD 23") zdarzyło mi się to raz w przeciągu 2 lat więc nie masz się czego obawiać.

Wczytywanie...

Poleć forum