Czy cos widomo o iXtreme LT Hitachi ??

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
Kiedy bedzie ??
 

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
aha czyli nic nie wiadomo, cos im to długo idzie na benq tez dosc długo to trwało,przeciez kod juz maja gotowy tylko dopasowac do napedów..
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
odpowiem ja TJ: "Bedzie kiedy bedzie gotowe"

Skoro uwazasz ze to takie proste to sam zrob LT :p Teraz jak juz to bedzie dla samsunga.
 

bliss

Użytkownik
Użytkownik
śledź twitter'a TJ - > Team Jungle (TeamJungle) on Twitter
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No i własnie w tym jest problem. Może ta strona Cię zainteresuje: iXtreme LT Lite Touch 1.7 Firmware - Dont get banned on Xbox Live
 

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
hhm tak sie zastanawiam czy lepiej nie bedzie jakis naped kupic benq czy lite-on uzywke i zamienic bo jak najpierw chca dio samsunga zrobic to troszke to potrwa jeszcze,co myslicie o tym
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
...a może to Xecuter xDrive 360 - ModTraders.co.uk . Ja tak zrobiłem i mam spokój:DD
 

bliss

Użytkownik
Użytkownik
musiałbyś robić spoof kluczy do innego napędu... nie wiadomo jak to wpływa na granie po XBL
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś na forum było że to nie działa po XBL - wykryją.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
znajomemu wyienialem kiedys hitachi na benq z oryginalnym fw i caly czas gra na live wiec spoof jest dopuszczalny.
 

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
hmm macie gdzies linka do zródła ze zmiana napedu na nowy po wyciagnieciu klucza z orginalnego jest wykrywana ??

Edit Dexter:

Ale mi chodzi zmienc naped wgrac klucz orginalny z Hitachi i do Benq i wgrac LT,przejdzie to nie wykryja tego ??,moze gdzies ktos wyczytał na forum zagranicznym jak to jest ??,macie moze turtorial jak zrobic tego spoffa do innego napedu ??
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
To jest właśnie spoof :)
 

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
Czy moze ktos potwierdzic,czy moze sam robił spoofa z zamiana napedu i wgrał LT i nie dostał bana i gra na live ???
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wez sie czlowieku uspokoj - skoro zmiana na inny naped posiadajacy oryginalne fw dziala i nie ma bana to jak wgrasz lt do wymienionego benq to tak jakbys sflashowal LT naped ktory jest w konsoli i prawdopodobienstwo bana jest takie samo.
 

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
Dexter spokojnie.cos taki dzisiaj nerwowy :) musze sie wypytac :),przekonałes mnie
 

Do góry Bottom