1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da rade nagrac tak gre?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zwodzik, Styczeń 18, 2013.

1. zwodzik

zwodzik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem świezy na forum, chcialem zapytac czy mozna jakos pprzerobic obraz zeby np forza 4 chodzila mi na lt 2.0 bo takie chyba posiadam z tego co pamietam(konsola lezala mi przez ponad rok i dzis wrócial do łask)mialem orginala F4 ale sprzedalem i chcaielm zapytac czy jest taka opcja czy musze przerobic na lt.3.0 na wszelki dodam ze mam dash 2.0.13599,0

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chwila szukania i.. http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
    Chociaż radziłbym fakt faktem zaktualizować do LT 3.0, nie ma sensu kombinować i sępić grosza skoro można mieć łatwo i szybko to co się chce.

Wczytywanie...

Poleć forum