1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da rade odpalic dzwiek 5.1 z xbox.

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Hebda20, Listopad 29, 2012.

1. Hebda20

Hebda20 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Witam znów z nowym pytaniem i myśle że nie głupim dzis dostałem za free oto takie głosniki Głośniki do DVD - Manta Zetaw 5.1 - Sprzedajemy.pl i mam pytanie jak zrobic by odpalił mi dzwiek 5.1 xbox chce podlaczyc poprzez kabel HDMI VGA z przejsciowka na DVI, posiadam do tego taki kabel do xbox'a Kabel Component HD AV Microsoft do Xbox 360 - Microsoft - porwnaj ceny, zobacz opinie i recenzje i teraz pytanie czy do podlaczenia tych głosnikow bede potrzebowal dvd? mam takie Odtwarzacz DVD Bellwood stacjonarny 308 USB HDMI czarny - porwnaj ceny, zobacz opinie i recenzje dvd posiada wejscie na kabel optyczny tak samo jak xbox czy uda mi sie to wszystko zebrac do kupy i uzyskac dzwiek 5.1 i czy te dvd obsluzy 5.1? bo wszystkie głosniki mam podlaczone do tego paneliku z manty co widac na zdjeciu, czy poprostu te dvd bedzie zbedne i wystarczy wpiasc jack do wejscia front stereo czy surround a optyczny do kabla z xbox? czy to wszystko zadziala?

Bardzo bym prosil o szybka odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Czy da rade odpalic dzwiek 5.1 z xbox.

Nie uzyskasz dźwięku 5.1 z tych glosnikow aby to zrobić musisz posiadać glosniki z wyjściem spdif jest to wyjście cyfrowe które bezpośrednio podlancza się do xboxa przez komponent albo HDMI nie da rady
    Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Napisał byś może dokładniej jaki to model i jakie wejścia wyjścia posiadają.

5. Hebda20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    To podaj mi nazwe głosnikow ktorych moge uzyc do podlaczenia xbox'a .

Z tego co chyba cie zrozumiałem xman to gdybym posiadał takie głosniki to nie potrzebuje dvd?

A to wogole nie ma takiej możliwosci? Nawet gdybym to sprubował połaczyć przez amplituner?

maxankazuya jakie modele mam ci napisac i czego? i o jakie wejscia i wyjscia ci chodzi.

Czy chodzi ci mniej wiecej o takiego typu głosniki http://www.nokaut.pl/glosniki/glosniki-creative-inspire-t7900.html wpiąć je na jack poprzez rozebranie kabla component, wpiecie na 2xjack na zielony wtyk głośników i to wszystko?

6. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    chodzi mi o model tych głośników MANTA i jakie mają złącza /wtyczki (wejścia/wyjścia) -napisałeś tylko że to głośniki 5.1 firmy manta i niby co mi ma to powiedzieć?

Choć pewnie będzie tak jak napisał kolega wyżej - tylko stereo ...wygląda mi to na zwykły zestaw głośników komputerowych 5.1 na 3 chinchach.
    Na tych CREATIVE Inspire T7900 też 5.1/7.1 przy konsoli nie uzyskasz ...poszukaj głośników/małe kino domowe z wejściem optycznym!

7. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.

A może mi ktoś odpowiedzieć czy ta karta z tego tematu http://xboxforum.pl/showthread.php?p=1062629 nadaje się do 5.1 bez użycia kompa ma podobno zewnętrzny DAC.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

8. Hebda20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    maxankazuya wyslij mi jakies glosniki tego typu bo ja znalesc nie umiem i powiedz mi wystarcza mi tylko te glosniki tak, nie potrzebuje innych rzeczy typu dvd, amplitunery itd.

Przy pomocy tych glosnikow i rozebraniu kabla component uzyskam dzwiek 5.1?

A te głosniki z manty to stereo ;/

Teraz wyczytalem na necie ze głosniki z wejsciem cyfrowym mozna przerobic przelotka cyfrowe-optyczne do tego bedzie potrzebny kabel z wejsciem i wyjsciem optycznym co o tym myslisz?

Czy poprostu kupic juz z wejsciem optycznym i miec spokoj.

9. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja zrobiłbym właśnie tak ...ale pokombinowac nigdy nie zaszkodzi.
    A jaka sumę chcesz przeznaczyć na te głośniki 5.1?

10. Hebda20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    chce kupic jakas uzywke, wyslij mi cos co jest nie drogie.

Widomo ze efekt nie bedzie jak w kinie, powiedz mi teraz by rozwiać moje wątpliwości gdy bede miał głosniki optyczne lub cyfrowe i przerobie przelotka na optyczne nie potrzebuje nic juz w sensie laptopa,kompa,amplitunera,dvd chodzi mi o to czy poprostu dzwiek bedzie z xbox'a.

Mam monitor i wszystko lecz brakuje mi tych głośników a wole kupic te głosniki niz wydawac kase na inne badziewia.

11. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  12. Hebda20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Fata a jak to podlaczyc do tej przejsciowki?

I jakie głosniki byś mi polecił, i gdy to wszystko podlacze nie musze miec nic wiecej oprocz głosnikow i monitora by miec głos 5.1?

13. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    polecił bym Ci małe kino domowe bo głośniki z wejściem optycznym to spory koszt choc i kino troszke kosztuje nic poniżej 500zł raczej nie dostaniesz nowego . - ta przejściówka ma wejścia na 2xchinch- stereo i wejście optyczne( http://allepomocnik-hosting.gcsoft....2012-03/2012-03-25_17;25;01/DSCF9743.JPG?r=ok ) tu podpinasz kino kablem optycznym i po sprawie.
    Tu masz coś takiego Kino domowe SAMSUNG HT-C450 (2816673184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nówka możesz poszukać używek ja posiadam kino jak w sygnaturce (HT-C453)...
    modele na ten rok to HT-E (HT-C to model na 2010rok)
    DH6420P KINO DOMOWE LG DH-6420P 5.1 USB (2810774708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Najważniejsze w specyfikacji kina by miało wejście dźwięku - optical in (wejście optyczne).

14. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja bym na Twoim miejscu porozglądał się na gumtree,tablica,allegro za używanymi Logitech-z5500.
    Sam mam takie i efekt jest zabójczy jak dla mnie,szczególnie w filmach,ale porównywać ich z kinem domowym nie ma co,choć taką mante bije na łeb.

15. Hebda20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    brak edycji

To mam rozumieć że gdybym zakupił kino domowe z mozliwościa dolby surround i wejsciem optycznym, to kupuje kabel z wejsciem optycznym i wyjsciem optycznym i podpinam to do przejsciówki i kina i moge cieszyć się dzwiękiem 5.1.

Czyli nie polecasz kupywać tych głosników ale gdybym takie zakupił lub udało by mi sie przerobić wejscie cyfrowe na optyczne, to nie potrzebowałbym nic wiecej oprocz tych głosnikow i miałbym wtedy 5.1 bez kupywania zadnych dekoderow typu dvd i amplituner.

Zobacze jesli bedzie kino domowe w fajnej cenie to wezme kino jesli głosniki to wezme głosniki i dlatego własnie pytam czy niepotrzebowałbym juz wtedy nic do tych głosników i mógłbym sie cieszyć dzwiekiem przestrzennym 5.1.

Znalazlem takie oto kino Kino Domowe Thomson 5.1 za 200 zł z wejsciem optycznym mysle ze to bedzie dobry zakup.

Temat mozna zamknac kupiłem kino Kino Domowe Thomson 5.1 z wejsciem optical in i ma takze optical out. Mysle ze to dobry zakup.

nie pisz post pod postem! #ESLORD

16. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Polecam zestaw z906 od logitecha sam mam podlaczony ten sprzet po przez kabel optyczny do xboxa gra i brzmi naprawde wysmienicie

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

17. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław

Ciekaw jestem jaki jest naprawdę ten zestaw który polecasz,bo niby jest droższy a jakość dźwięku jest gorsza od z5500 tak przynajmniej na początku jak wyszły to w testach pisali

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

18. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.

A ktoś pomoże dobrać kartę dźwiękową zewnętrzną do głośników logitech x-540 tak żeby uzyskać na nich dźwięk 5.1 z konsoli.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

19. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    5.1 podłączasz zgodnie z tym poradnikiem.
    http://xboxforum.pl/tv-i-audio-242/kino-5-1-poradnik-79724/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum