1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się jakoś przejść przez Captcha i zdobyć 14-dniowy kod Live?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Październik 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Witam! Dzisiaj chciałem wygenerować sobie kod do XBL, mój jeszcze się nie skończył, ale był mi potrzebny kod. Teraz Japończycy założyli weryfikację Captcha. Czy da się ją jakoś ominąć np. Zmienić język klawiatury podłączonej do Xklocka? Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziekuję!

P.S. Już próbowałem wpisywać padem, ale nie mogę wpisać 3 ostatnich znaków. Klikam, a one się nie pojawiają.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzemyk12345

krzemyk12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia: