Czy da się jakoś wytrzymać ściąganie gry na Xboxa przez 24h ?

dawlis1427

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że pytanie zupełnie nie na temat, ale czy da się jakoś wytrzymać ściąganie jednej gry na Xboxa o wielkości 8gb przez 24 godziny? Zrobiłem sobie RGH no i byłem taki zadowolony, że będę mógł sobie grać we wszystkie gry jakie tylko zechce. Teraz jest jednak taki mały problem. Otóż jedna gra ściąga mi się ponad 24h na Torrencie, a jak ściągam sobie w przeglądarce ze strony, np. xbox360iso.pl to mi się net rozłącza i pobieranie jest anulowane. Da się to jakoś wytrzymać i dalej ściągać sobie gry z codziennie włączonym kompem grającym przez 12h? Mam neta o prędkości 1 mb/s ! Po prostu rakieta... I tak jeszcze przy okazji, ile ściąga wam się gra o wielkości 8gb na Xboxa ?
 

Herostrates

Użytkownik
Użytkownik
Zwykły program np. FLashGet 3 ja z niego kporzystam i jestem w pełni zadowolony. PO rozłączeniu neta i ponownym połączeniu program nie anuiluje pobierania tylko je kontynuuje.
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Jak pobierasz przez torrenta to szukaj torrentów z jak największą liczbą seedów. Mi się średnio gra 8GB pobiera 2-3 godziny. Napisz z jaką prędkością ci się ściąga *******. Może masz limit pobierania na ********.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Net 1 mb/s, to bardzo malutko. Co do zatrzymania ściągania, to przecież ******* sobie z tym radzi. Jak nie masz neta, to stoi, jak jest, to dalej kontynuuje ściąganie. Nie możesz tylko usunąć pliku *******, który się tam gdzieś zapisuje na kompie. Ja do torrentów używam programu utorrent i nie mam żadnych problemów. Nie radzę ściągać bezpośrednio przez ww.
 

dawlis1427

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że lepiej przez przeglądarkę nie pobierać, więc pobieram uTorrent'em, ale ze strony xbox360iso.pl inaczej się nie da. Co do seedów to wiem, że im więcej tym szybciej się ściąga, ale jeśli na stronie jest tylko jedna taka gra to innej nie ściągnę ;) Średnia prędkość pobierania to u mnie ok. 100 kB/s.

@dajkamienia
Jaka masz prędkość internetu ?
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że lepiej przez przeglądarkę nie pobierać, więc pobieram uTorrent'em, ale ze strony xbox360iso.pl inaczej się nie da. Co do seedów to wiem, że im więcej tym szybciej się ściąga, ale jeśli na stronie jest tylko jedna taka gra to innej nie ściągnę ;) Średnia prędkość pobierania to u mnie ok. 100 kB/s.

@dajkamienia
Jaka masz prędkość internetu ?
Nie wiem jaka mam prędkość (max mam do 27,5mb/s). Ale gry mi się pobierają nawet czasem 1MB/s. Ale przeważnie 500-700kB/s.
 

Herostrates

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że lepiej przez przeglądarkę nie pobierać, więc pobieram uTorrent'em, ale ze strony xbox360iso.pl inaczej się nie da.
Co Ty gadasz wszystko sie da:D
WYstarczy że skopiujesz adres tego pliku z jakiego on sie pobiera do programu typu FLashGet czy utorrent i gotowe nic trudnego :p
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a od czego masz MiPony czy chociaż JDownloader 2 wklejasz linki i ściągasz
 

dawlis1427

Użytkownik
Użytkownik
Ok. Sprobuje z tymi programami, ale czy mozna jakos przyspieszyc sciaganie sie pliku z torrenta, bo czekac 24h na pobranie sie 8gb gry mi sie odechciewa. Oczywiscie bez zmiany neta, bo to raczej nie wchodzi jak narazie w gre...
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Zamknij wszystkie programy, które działają w tle i korzystają z transferu. Wyłącz również ograniczenia w programie do pobierania.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz neta 1mb to Twoja prędkośc napewno nie bedzie wieksza niż 130kb/s. Przy takim necie musisz się pogodzić że gry beda dobę się pobierac

Wysłano z L710........ Tapatalk
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najlepiej kupić premium na jakimś serwerze hostingowym np Egofiles potem jakieś forum warez'owe i ściągasz pełną szybkością łączą:) ( ja ściągam 8gb po niżej 10 min.) lecz przy twoim łączu nie ma to sensu gdyż 1Mbit / 8 = ~ 128 kb/s.

Wysłane z Xperii U za pomocą Taptalk Pro
 

dawlis1427

Użytkownik
Użytkownik
Dobra, dzieki za wszystkie odpowiedzi. Z tego co widze nie da sie jakos przyspieszyx pobierania, wiec bede musial czekac 24h na pobranie sie gry. Szkoda :confusion:
 

Do góry Bottom