1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się nagrać gre na pendrivea

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DziKuTm, Listopad 17, 2013.

1. DziKuTm

DziKuTm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hejka mam pewne pytanie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na nie. A wiec czy dało by się w jakiś sposób, ściągnąć grę z internetu i wgrać na pendrivea i w nią grać. Wiem że na płytę się da ale nie wiem co a tym napędem, jeśli się da to w jaki sposób. Z góry dziękuje za odpowiedź :pride:

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    bez "modyfikacji" konsoli nie pograsz z pendrive

4. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Postaw w konsoli RGH i bedzie dzialac granie z USB.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Aby konsola odczytywała pirackie kopie gier musi być zmodyfikowana. Najpopularniejsze modyfikacje konsoli to LT - Modyfikacja napędu czyli aby grać musisz mieć odpowiednio przerobiony napęd i odpowiednio nagraną płytę. Drugą modyfikacją jest RGH, jest to modyfikacja płyty głównej, po przeróbce możesz gry zgrywać na dysk i odpalać je bez problemów, musisz tylko tą grę odpowiednio "przerobić".
    Wszystkie informacje są na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum