1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się odłączyć konto xbox live od konta Origin

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez W2000P, Czerwiec 21, 2014.

1. W2000P

W2000P Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kalisz
    Mam nowe konto na Originie i chce odłączyć xbox live od starego by połączyć live z nowym. Czy jest taka możliwość?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    mam ten sam problem kolego mam polaczone konto origin z kontem xbox live tyle ze do tego konta origin nie znam hasła na poczte a mozliwe ze ta poczta juz nie istnieje i teraz chcialbym zmienic konto origin a nastepnie przypisac go do mojego konta xbox live jesli chcesz to zrobic to zadzwon do obsługi klienta ea.com oni ci pomoga ja jeszcze nie dzwonilem bo dopiero od poniedziałku od 12 moge zadzwonic to jest ich numer +48 22 39 70 840 inaczej tego problemu nie rozwiazesz

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum