czy da sie odzyskac zakupione i pobrane z internetu gry na oryginalnego xboxa 360?

9396264

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, jak kończyłem przygode z moim xboxem 360 jakies 1.5-2 lata temu to odinstalowalem wszystkie gry zakupione i pobrane przez internet, były to m. in. gta 5, max payne 3, diablo 3, tomb raider, assassin creed i wiele innych gierek. Większosc z nich byla kupowana na allegro, tam dostawalem dane do profilu, pobierałem go, logowalem sie i z tego profilu pobieralem gre, cos tam robilem tak ze ta gra przechodzila na moj profil i ten "zakupiony" usuwalem. Robilem tak bo te gry kosztowaly grosze, pamietam ze za tego maxa payna 10zl zaplacilem. Da sie jakoś te gry odzyskac? Jednak wydaje mi się ze poza tym pare gierek kupilem nornalnie z legalnego sklepu xboxa 360, co z nimi? da rade tez je odzyskac? z góry dziękuje za pomoc.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nic nie odzyskasz bo niczego nigdy nie miałeś, kupionej licencji nie przenosi się pomiędzy profilami a jedynie można ją skopiować na konsole. Nie masz profilu z licencją na grę nie grasz.
 

9396264

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
coooo ? znalazłem filmik jak miałem pobrać te gry, zobacz sobie od 2:00
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro masz dostęp do tych profili to zrób to co na filmie.
 

9396264

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no nie mam wlasnie bo profile zostaly usuniete ale licencja zostala przeniesiona
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wejdź do sklepu odszukaj daną grę i zobacz czy się da pobrać.
Tu masz https://live.xbox.com/pl-PL/download/history wszytko co kupiłeś na swoim profilu.
 

dizzyx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gry, które kupiłeś legalnie, znajdziesz w historii pobierania:
https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/store/view-download-history

Jeśli nie będzie tam tych gier, na które kupiłeś konta (a raczej nie będzie) to ich nie odzyskasz, bo miałeś tylko przeniesioną licencję na konsolę i mogłeś grać w te gry ze swojego konta póki miałeś je na dysku. Jak je odinstalowałeś to już ich mieć nie będziesz, chyba że masz dostęp do tamtych kont.

A gry kosztowały grosze, bo to po prostu inna forma piractwa ;)
 

Do góry Bottom