1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się podłączyć X pod.. Czy warto kupić ..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Karol0211, Grudzień 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Karol0211

Karol0211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rio
    Witam!
    Nie miałem nigdy konsoli, a chciałbym sobie którąś kupić :D.
    Zastanawiam się nad X 360 a PS3. Czytałem dużo tematów, przeglądałem różne fora i doszedłem do wniosku, że wybór konsoli jest cholernie trudny :DD.
    Z X wziąłbym chyba wersję PREMIUM z pł. gł. Jasper. Pley'a wziąłbym z tego powodu, że PODOBNO jest mniej awaryjny. X jest tańszy, ale nie ma blureya :confused:. Tylko, czy on jest mi potrzebny? Filmów nie oglądam, a jak już coś to rmvb :p (bo mało ważą) lub mp4 na psp :yeye:. Gry podobno lepsze na X.
    Konsolę chcę kupić w zasadzie tylko dla UFC :DD. Tylko jak długo gry będą na płytkach o mniejszej pojemności niż blurey?
    Problem tkwi w tym, że mam TV z HD READY. Jest jedno wejście HDMI i spoko bo podłączę. Tylko, że to TV rodziców i nie chciałbym na nim se grać ;). Mam monitor ASUS VH222. Nie ma on wejścia HDMI :/ tylko to zwykłe. Jest możliwość podłączenia do niego? Lub jakiś kabel? Coś tam kiedyś czytałem na temat kabla, ale nie pamiętam :rolleyes:.
    Co radzicie jako posiadacze X lub pley'a??
    Aha, no X jest lepszy bo można przerobić, ale ściągać mi się tych gier nie chce :confused:. Więc wolę wydać kasę :]
    Liczę na jakieś mądre (ale nie, MONDRE) odpowiedzi ;). Co wybrać, czy da się podłączyć jakoś X pod mój monitor? I czy jest sens kupowania konsoli jak PC mam w zasadzie nowego i wszystko mi działa z gier itd.:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sousek

Sousek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno sam nad tym myślałem Co do gier, to powiem ci szczerze, że jeżeli chcesz oglądać filmy na blu-rayach o oczywiście, że PS3 ale jeżeli bierzesz konsole żeby pograć to polecam X'a. Ogólnie zaje***ście rozbudowane online i w ogóle menu-główne. Jeżeli chodzi o PS3 no to tak darmowy net jest niewątpliwie wielkim plusem. Jeżeli chodzi o pady to grałem i na tym od PS3 i na tym od X'a 360. Z tego co wiem można mieć za "jedyne" $350 pada od Xboxa zrobionego pod PS3, no dobra to akurat tak pół żartem. No dobra szczerze mówiąc to jeżeli chodzi o wygodę to wygrywa pad MS dlatego, że przyciski R2 i L2 na PS3 są strasznie słabe dlatego, że palce się ześlizgują i klawisze odskakują, a na X są wygodne i z optymalną prędkością wracają na swoją pozycję. Tak wiem, boisz się systemu padu odwrotnego do PS2, ja grałem 5 lat na PS2 i bałem się, że jak dotknę tego pada w ogóle będą mi palce latać na lewo i prawo, ale w cale nie wszystko jest bardzo wygodne. Jeżeli chodzi o system itd. to na PS3 możesz wgrać linuxa, ale patrz z tej strony też, że podobno X wykorzystuje już jakieś (podobno osobiście jednak nie wierze w to info) 70% swojej mocy, oczywiście to też zależy kiedy była produkowana konsola. Co do tego gdzie kupić, to nie polecam MM i Saturnów itd. bo jak mają stare X'y lub PS3 nie odsyłają ich tylko obniżają cenę, lub dają jakąś kuszącą grę, więc albo najlepiej w jakimś, małym sklepiku z komputerami gdzie wiesz, że jest w miarę tanio i bezpiecznie bo oni ściągają z hurtowni za małą kasę. Jeszcze mówiąc o tych RROD'ach itd. to nie ma się czego bać MS odsyła konsole (mój kumpel miał raz, a na internecie potwierdzają te przypadki) w około 9 dni, najczęściej wymienioną na nową. Wracając do zakupu można jeszcze na Allegro popatrzeć. Wybór należy do ciebie. PS. nie jestem żadnym fanem Xbox 360 czy PS3!

4. henieQ

henieQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    MIalem PS3 i zmieniłem na Xboxa i naprawdę nie żaluję. Większa dostępnosci gier na allwgro, więcej ich jest, wygodnijeszy pad jak dla mnie... Kupiłem tez między innymi dla Forzy 3 bo GT5 to kompletne dno. ;/

Weź Xboxa a nie pożałujesz ;)

5. Karol0211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rio
    hehe :D dzięki chłopaki za rady :). Poczekam może jeszcze trochę i wybiorę coś :).
    Jak bym miał brać po wyglądzie to X bardziej mi się podoba :). PS jakiś taki dziwny :p.
    Tylko problem w tym jak podłączyć X do mojego monitora :p.
    Chyba, że kupić nowy monitor np. 24* fhd, specjalnie do X?? Bo naprawdę na 32* nie mam miejsca :/, a nie postawię go na środku pokoju :p. A jak by miał wisieć na ścianie to by przeszkadzał np. siostrze jak by siedziała przy PC bo byłby nad nią :p.
    Bo w monitorze moim mam tylko wejście VGA :/

6. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    A VGA możesz normalnie podłączyć i ustawic roździelczość, tylko nie polecam ci monitora 16:10 do VGA, bo wtedy są paski na dole i na górze. Najlepiej kupić monitor HD z HDMi i po sprawie.

7. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Z tego co wiem to jest kabel do x vga a PS3 nie ma takiego kabla tylko trzeba kupować jakiś rozdzielacz za 250zł. Też miałem ten problem leczy wybrałem x bo wiecej gier jest i tańszy a jakbym kupił ps3 to bym do dzisiaj miał 1 grę a kupiłem konsolę we wrześniu. Jeśli oglądasz filmy PS3 jeśli nie to X360.

8. Jaskierr

Jaskierr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Taki sam dylemat miałem, ale zdecydowałem się na xboxa.
    Pad od xboxa jest świetny idealnie leży w dłoni. U brata grałem na PS 3 i ręce się pocą i jakoś więcej czasu trza włożyć w obczajenie go.. Ma fajniejsze menu. Płatny ale za to lepszy multi. No i wdg mnie xbox lepiej wygląda bo ps3 to jakieś takie okrągłe gówno ;d
    No i jak Ci sie konsola znudzi to możesz przerobić. No i jeśli ta wiadomość by Cie interesowała to mniej więcej za rok wyjdzie Project Natal.
    A co do blue-ray to nie daj się nabrać że niektóre gry mieszczą się tylko na ps 3 bo xbox już nie daje rady;/ Prawda jest taka że na płyty blue-ray jeden plik jest nagrywany kilka razy żeby przyśpieszyć ładowanie i odwarzanie np gry ;p. Zreszta DVD dobre jest na dzisiejszy czas w 100% wystarcza...

9. Sousek

Sousek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odpowiedz se jeszcze na jedno pytanie czy chcesz przerabiac czy nie.

10. damian89

damian89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tez wybrałem x360. Dużo gier exclusivow z PS3 wyszło na x360. Poza tym cena,ilosc gier do wyboru, pad wygodny, konsola juz nie jest tak awaryjna.
    No i Project Natal... zapowiada sie bardzo ciekawie... nie moge sie doczekac.

Napisal ze,
    Wiec na przerabiani mu nie zależy ale i tak polecam Xbox 360.

Pzdr.

11. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    bierz x360, nie przerabiaj! - brak PLN na gry - kupuj używki bądź wymieniaj się, graj na XBL!, do monitora spokojnie podłączysz kablem VGA, pad do x360 jest mega wygodny

12. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    maroko freestyle, rozwaliłeś mnie :p Jak nie ma kasy to jak ma płacić za XBL? Jak ma to niech gra, a jak nie ma to już jego decyzja co z tym fantem zrobi :p

13. Karol0211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rio
    nie no kasa jest :p kupie se kilka gier i gitara :).
    A może mi ktoś podać linka do monitora i do X jakiego by się opłacało?? Bo jak pomyślałem ile kasy bym wydał na ps 3 to mi się od nie chciało :p
    A chciałbym przez internet pokąsać, więc oryginały są potrzebne :)
    aja, a wersje Elit, czy Premium? :D
    a co do tego projektu natal to opcja fajna, ale trochę tego nie rozumiem. Na filmiku jest pokazane jak ten gość jedzie na desce. OK. Ale co jak będzie chciał wykonać jakiś trick inny oprócz tego, że podskoczył i ta deska się obróciła? Tak samo jak z tym fightem jakimś? Jakiego to tego trzeba mieć skila? Czy będzie to polegać na stylu Pudzian?:D:D

14. Jaskierr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    A co do PS Network to podobno za jakiś czas ma by płatnę. Zresztą w padzie masz wibracje a czujnik ruchu w padzie sony to porażka. A co do wibracji to myślałem że to zwykłe wibracje co nie raz się pojawiaja itp itd. A tu jednak wibracje IDEALNIE odwzorowują klimat gry. I w wiekszości gier xbox ma lepszą grafę bo ma lepszą kartę graficzna.

15. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Jaskierr, to jesteś niedoinformowany. PSN ma mieć dodatkowy abnonament Premium która doda kilka nowych funkcji, ale multiplayer będzie nadal darmowy.

16. Jaskierr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    No tak ale to póki co... A za jakiś czas i gra na multi ma być płatna ale to daleka przyszłość ;d

17. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Gdyby dali płatny multiplayer to byłby cios nożem w plecy. Oni dobrze o tym wiedzą, że darmowy multiplayer kusi wielu graczy i nie pozowolą na taki błąd.

18. Karol0211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rio
    ok, patrzyłem na allegro i jest kilka konsoli Arcade, Elit, Premium z płytami Falcon/Jasper + jakieś nowe chłodzenie. Dyski od 20gb do 120gb. Więc co wybrać?

19. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Najlepiej Elite, bo ma nowe bebechy i jest mniej awaryjny.

20. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  21. Karol0211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rio
    ok to już mniej więcej wiem co wybierać, a monitor, czy TV. TV lepszy bo większy, ale jak się nie ma miejsca :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum