1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się przegrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matiuss, Kwiecień 12, 2010.

1. matiuss

matiuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam pytanie odnośnie przegrywania nagranych już wcześniej gier. Chodzi mi o to, czy da się przegrać nagraną już grę na inną płytę, gdy nie mam już obrazu tej gry ani pliku *dvd . Mam na myśli zwykłe przegranie płytki jak to się robi np. z filmami. Do jednego napędu wkładam grę, do drugiego czystą płytę. Pytanie jest następujące: da się przegrać, czy muszę nowy obraz pobierać? Ewentualnie czy da się stworzyć obraz tej płyty i pobrać plik *dvd? Proszę o niewypowiadanie się osób, które nigdy tego nie robiły i nie są pewne. Nie mogę kupić jednej płyty tylko całe opakowanie, a to dla kolegi, który rzadko gra i nie opłaca mu się wydawać 50zł na płyty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    tak da się imgburn bezpośrednio z płyty na płyte to niewiem ja robię z płyty na komputer i dalej na płyte

4. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Zrob poprostu kopie plyty DVD jesli masz 2 napedy w PC.

5. matiuss

matiuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Źle zrozumiałeś/nie przeczytałeś całego postu. Chodzi mi o to, czy ten sposób działa w 100%. To, że da się zrobić kopię to wiem, ale czy będzie działać?

6. Splaree

Splaree Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak... IMGBURNEM robisz obraz płyty dorabiasz plik *.dvd i nagrywasz jak "normalną" grę ^^

Wczytywanie...

Poleć forum