1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się przerobić mojego slima ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzysiek - Zamość, Lipiec 23, 2011.

1. Krzysiek - Zamość

Krzysiek - Zamość Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co mi potrzebne do przeróbki slima ??

Witam. Chciałem sam przerobić swojego slima XBOX 4GB. Data produkcji to 2010.08.12 a dashboard to jak dobrze odczytałem 2.0.13599.0 , napęd mam z tego co myślę BenQ (LiteOn) - dla pewności załączam link do zdjęcia mojego napędu: przeklej.pl - 02082011059 .jpg. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl . Jakie programy są mi potrzebne, bo wyczytałem że muszę pobrać dosflasha 1.9, mieć zbotowanego pendriva, oraz kabel sata. Możecie mi powiedzieć jaki dokładnie ten przewód sata mam kupić i czy jeszcze jakieś inne programy są mi potrzebne do zrobienia przeróbki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak.

4. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    Przed chwila robilem slima z data 2010.08.18 poszlo bez najmniejszych problemow.

5. Krzysiek - Zamość

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odpowiedź, teraz tylko muszę znaleźć osobę która zna się na fachu i przerobi za kasę mi slima :)

6. Krzysiek - Zamość

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeróbka slima - wątpliwości co do serwisu

Witam. Posiadam slima 4GB - Data produkcji to 2010.08.12 a dashboard to jak dobrze odczytałem 2.0.13599.0 - K:2.0.13599.0 (BK:2.0.1888.0). Byłem w zakładzie który przerabia konsole i Pan mi powiedział że do mojej konsolki teraz jedyna przeróbka polega a Cięciu ścieżek płyty głównej, natomiast flash napędu będzie dostępny do 14 dni. Czy to możliwe że tylko cięcie ścieżek zostaje póki co??

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    dziwne ze metoda na 0225 bylo przylutowanie chipa do eletroniki napedu i flash juz na to jest

8. Krzysiek - Zamość

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli w zakładzie nie potrafili tego zrobić i tak tylko powiedzieli że trzeba czekać dwa tygodnie na flasha, zapewne.

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    pewnie jak inne zaklady czekaja na metode bez chipowa u mnie na serwisie tez tak powiedzieli

10. Krzysiek - Zamość

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A posłuchaj, radzisz mi czekać te 2 tygodnie na "niby flesh" napędu czy szukać innej firmy która mi to przerobi tak aby chodziły wszystkie gry.

11. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    sluchaj jak poczekasz mniej zaplacisz jak ci sie spieszy szukaj kto to przylutuje ale okolo 200-300zl zaplacisz zapewne i powiem ze trudna takich znalesc bez wysylania konsoli napedu

12. Krzysiek - Zamość

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  13. Krzysiek - Zamość

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyczaiłem na allegro osobę która ma firmę zajmującą się przeróbkami, powiedziała mi ta osoba że najlepiej będzie wymienić całą płytę główną, na taką która jest dedykowana pod moją konsolę. Koszt 300 zł. Opłaca się ??

14. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Nie wymieniaj plyty glownej co ty wiadamo co ci tam wsadzi jakis badziew ii bd mial. Poczekaj troche.

15. Krzysiek - Zamość

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za pomoc, poczekam te dwa tygodnie i może wyjdzie flash do mojej konsolki.

Wczytywanie...

Poleć forum