1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się przerobić tą konsolę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez odo, Czerwiec 12, 2012.

1. odo

odo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Moja konsola to wersja Slim 250GB z napędem LiteOn (rozpoznałem tackę wg. obrazka na forum) wyprodukowana 2011-04-18, oprogramowanie w konsoli najnowsze bo do tej pory miałem podłączona do neta. Czy da się ją przerobić, i jeśli tak to jakie są możliwe sposoby? Zmiana oprogramowania napędu czy chip? Czy przy obu metodach będzie można instalować pirackie gry na dysku aby płyta nie wirowała w czasie gry? Czy obie metody wymagają co kilka miesięcy robienia aktualizacji aby grać w nowe gry? Widziałem, że gry w internecie są oznaczane jako XPG, XGD3 lub XGD2 - czy te wszystkie będą działać? I czy są jakieś problemy z nagrywaniem gier na płytach DL? Mam nagrywarkę LG w komputerze, jakaś zwykłą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    da się przez drill w chipsecie(winbond) na eletronice napędu. i polecam odrazu dokupić nagrywarke ihas ,bo dirt showdown i kolejnych zwykła i już nie wypalisz

Wczytywanie...

Poleć forum