1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się przywrócić savy?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RobertMTT, Sierpień 18, 2015.

1. RobertMTT

RobertMTT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich, mój problem pojawił się dosłownie przed chwilą, konsola przy próbie włączenia dość długo się uruchamiała lecz w końcu się to udało. Chcąc zalogować się na profil xbox'a (nie jest to profil xbox live) zauważyłem, że nie ma mojego profilu. Zniknęły mi wszystkie savy i osiągnięcia czy jest możliwość przywrócenia chociaż zapisów z gier? [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zobacz na dysku w ustawieniach co znajduje się w pamięci, może zapisy zostały. Ale czy coś Ci to da skoro profilu nie masz, ani go nie pobierzesz, bo nie był to profil xbl.

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. RobertMTT

RobertMTT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz podłączyć dysk pod PC przez kieszeń USB (tylko bez inicjowania) i próbować odzyskiwać dane np Recuva/dmde. Później potrzebny będzie explorer np. horizon by pliki wrzucić z powrotem w konkretne ścieżki. Nie wiem czy taka operacja w ogóle wyjdzie bo dysk Xboxa jest sformatowany w jakimś tam systemie plików.

Spróbować zawsze warto.

Wczytywanie...

Poleć forum