Czy da się sprawdzić czy gra będzie działać ?

SHC

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam pytanie, czy jest jakakolwiek możliwość sprawdzenia, czy gra będzie działać na xboxie, nie wkładając jej do niego ?
Ponieważ jadę za tydzień do kuzyna, on ma xboxa przerobionego, i nagram parę gierek, ale muszę mieć pewność, że będą działać; więc jest jakiś program, który sprawdza czy gra się dobrze nagrała na płytę ?
Pozdrawiam
 

Cool sonfil

Użytkownik
Użytkownik
tak musisz zgrać emulator do xbox 360 i już to działa na pszerobiene i na nie pszerobione
 

Cool sonfil

Użytkownik
Użytkownik
na laptop

ale zgrywasz to na pc lub laptop
 

SHC

Użytkownik
Użytkownik
a co to za emulator ? skąd go ściągnąć, bo na google nic takiego nie ma...
 

blackdevil

Użytkownik
Użytkownik
A ja będę litościwy z rana. Musisz kolego SHC sporo poczytać zanim cokolwiek nagrasz bo widać żeś zielony w tych sprawach pytania podstawowe:
Jaki Firmware posiada ów kuzyn ?
Jakie gry chcesz nagrać?
 

SHC

Użytkownik
Użytkownik
iXtreme 1.5.
Ale być zielony, to nie jestem, bo już wcześniej nagrywałem, i wiem, jak wszystko robić, i jak przekonwertować grę, aby działała na tym sofcie. Tylko po prostu mam nową nagrywarkę, i nie wiem, czy dobrze nagra grę, bez jakichkolwiek problemów, modelu nagrywarki nie znam, bo nie pisze nigdzie, ale podobno w serwisie mówili, że POWINNO działać, ale wiesz, z tym powinno różnie bywa... Po prostu chcę zobaczyć w jakiś sposób, czy gra się dobrze nagrała na płytę, i czy będzie czytać.
Pozdrawiam
 

blackdevil

Użytkownik
Użytkownik
Możesz nagraną gre przepuścić przez agbx jeśli nie wyrzuci ci błędów powinno być ok
 

Do góry Bottom