Czy da się wyciągnąć email z XBOX 360 z dadych logowania XBL?

Sakura

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam konsole z NME360 i kiedyś zapomniałem odpiąć kabel sieciowy przy załączonym chipie i dostałem bana. Miałem utworzone konto na XBL do którego nie mogę się teraz dostać. Jeżeli dobrze pamiętam to przy logowaniu się z xboxa 360 do XBL, trzeba było podać raz dane i potem logowało się już tylko z automatu, na podstawie danych zapisanych w profilu. Problem polega na tym że zapomniałem jakiego maila użyłem do rejestracji, hasło pewnie udało by się odgadnąć ale mail był pewno na pałe wklepany. Zależy mi na odzyskaniu gametaga z tego konta. Czy można zgrać zawartość dysku konsoli na PC i z profilu odzyskać maila jaki jest używany do logowania w XBL? Jeśli konsola ma możliwość logowania się z automatu do XBL to te dane powinny być gdzieś przechowywane. Dawno nie używałem XBL, bo sporo czasu już mineło i mam nadzieje że czegoś nie pokręciłem.

Pozdrawiam
Sakura
 

Alex_Xbox

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz dalej profil na dysku to idź do kogoś z niezbanowaną konsolą i tam się zaloguj do profilu i w ustawieniach powinieneś mieć, w tedy zmienisz sobie go na Twój aktualny i będziesz mieć bezpieczne konto :p
 

Sakura

Świeżak
Świeżak
Tylko teraz pewnie, profil po zbanowaniu konsoli trzeba by naprawić. Czy odpali się normalnie po podpięciu dysku pod inną konsolę? Myślałem że da rade wyciągnąć z dysku email, nie mam za bardzo dostępu do innej konsoli, ale jak nie ma innego wyjścia to będzie trzeba tak to zrobić.
 

Do góry Bottom