1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy da się zdjąć Bana?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez strenghold, Czerwiec 14, 2011.

1. strenghold

strenghold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, otóż jakiś czas temu kupiłem sobie Arcade'a, próbowałem podłączyć go do netu żeby zagrać na multi. Kiedy podłączyłem go okazało się, że mam bana, kupiłem urzywanego i goś nie poinformował mnie że konsola jest zbanowana, poszedłem do niego z pretensjami ale ten powiedział, że gwarancja rozruchowa wynosi 2 tyg. Podobno był jeszcze na gwarancji ale nawet nie chciałem się błaźnić i go tam wysyłać. Pomyślałem więc, że napisze do microsoftu maila z powyższą informacją i może zdejmą mi bana, przecierz NIE BYŁEM POINFORMOWANY,że mam bana. Jak się jeszcze okazało potem mam zmnieniony napęd. Piszę tutaj bo może ktoś powiedziałby mi czy jest taka możliwość, żebym nie wyszedł na debila przed microsoftem, a może jest jakiś inny sposób? Słyszałem, że jak wymienie płytę główną nie będe miał bana, ale to napewno działa?

Proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Nie ma takiej opcji. Napisac mozesz, ale nic Ci to nie da. Plyte glowna mozesz wymienic, ale to bezsens i sie nie oplaca.

4. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Przykro mi ale zostaleś po prostu oszukany. Sprzedawca powinien powiedzieć ze konsola jest zbanowana, ty kupujac pewnie nie brales tego pod uwage.

Jedynym sposobem na zdjecie bana jest wymiana płyty, ale to nie jest zbyt oplacalne. Do MS nawet nie masz co dzwonic, pisac bo faktycznie w ich oczach mozesz wyjść na debila, ze dostales bana i co ty teraz od nich chcesz :)

Ja bym zdusil tego sprzedawce, taka konsole bym mu na pysku roztrzaskal :)

5. H3KKO

H3KKO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak da się zdjąć już ci zdjemuje, będziesz miał zdjętego za 13 minut -.-

Skoro potrafisz zdjąć Bana w 13 minut to z tym warnem też sobie pewnie poradzisz a póki co za takie zagranie 7 punktów a następny występek BAN! Brak mi tolerancji dla takich użytkowników....

#jakubkameleon

6. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Skoro mówisz że gwarancja rozruchowa na 2 tygodnie, to wyślij mu go, powiedz że nie łączy z netem (a przez to nie możesz sobie pograć) i niech oddaje kasę

7. strenghold

strenghold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    No tak, gwarancja rozruchowa ma 2 tygodnie tyle, że ja mam go 3 tygodnie bo dopiero teraz podpiąłem go do netu, dzwoniłem do faceta to powiedział, że już po gwarancji i on za to nie odpowiada. O banie nic nie mówił, przecież wiem co to jest, gdy by mi powiedział, że ma bana to bym go nie kupił ( i tak dałem ciała bo zapłaciłem 500zł a nowe widziałem po 600zł tylko gość dawał 5 gier ) szkoda tylko, że za późno go wpiąłem do netu... no ale nic wielkie dzięki za pomoc przynajmniej dzięki wam nie popełniłem wielkiego błędu (kupno płyty głównej) i nie wyszedłem na debila. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i zainteresowanie.

8. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie bana nie ściągniesz z konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum