1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy dajecie swoim konsolkom odpoczywac ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez p0g, Grudzień 21, 2009.

1. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    mam takie pytanie czy dajecie swoim konsolkom odpoczywac, a jesli tak to po jakim czasie grania i na ile minut/godzin ? bo przyznam sie szczeze ze mam xboxa 360 od tygodnia/dwoch i gram tyle ile mam czasu, a przez kilka dni nic innego tylko gram i gram po 12 godzin dziennie :D i odpoczac konsolce nie daje, no ale naczytalem sie o tych przegrzewaniach itp. i sam niewiem moze powinienem co jakis czas wylaczyc na troche zeby ostyglo itp ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Ja w ogóle nie radze tyle grać.Sam tyle grałem i teraz gorzej widzę. Ale ja radziłbym trochę dać odpocząć po 3h grania jak idzesz do kibla to wyłącz konsolę i dalej graj

4. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    ja gram po 2h dziennie bo narazie nie mam przerobki ale jak bedzie to sie zmieni

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jeśli masz gwarancję to możesz grać 24h na dobę ( a nawet jak nie grasz to nie musisz jej wyłączać ) a jak się przegrzeje i wyskoczy RROD czy inna awaria to wysyłasz do serwisu i po kłopocie . Jeśli nie masz gwarancji to naprawa RROD to wydatek około 200zł ( można znależć nawet za 100zł ) . Więc nie wiem w czym problem , graj i ciesz się graniem a jak konsola padnie to wyślij do serwisu lub napraw na własny koszt jak nie masz gwarancji .

6. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiesz problem jest w tym ze mam przerobiona wiec na gwarancje raczej ciezko bedzie w razie czego wyslac , co do naprawy to przeciez po naprawie predzej czy pozniej znowu sie zepsuje tydzien?-miesiac-a moze pol roku ? wiec nie jest to raczej taka blahostka

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zawsze możesz naprawić jak najtaniej , i szybko sprzedać i kupić nową . I tak grając na piratach sporo zaoszczędzisz , więc nawet jak konsola padnie to wydatek 100zł na naprawę to niewiele . Potem sprzedajesz i kupujesz inną albo grasz na tej samej .

8. Mnichu573

Mnichu573 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Możesz próbowac na gwarancje bo oni nie zawsze patrzą czy masz przeróbke.

9. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Ja nie daje odpoczywac konsoli,bo to ona daje odpoczywac mi.Nie po to kupilem zeby sobie limity ustalac.Po pracy gram ile wlezie.

10. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    moj x odpoczywa jak spie i jak w pracy jestem:D starczy mu

11. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Konsola została po to stworzona, żeby grać. Microsoft jak ją robił to miał na myśli właśnie takich jak ty co grają do oporu :p Graj ile chcesz :) Jak padnie(odpukać) to wgrywasz OFW(orginalny firmware) wysyłasz na gware i po kłopocie :) Kolega ma x klocka i jest ostro uzależniony, przychodzi z zajęć siada i do 22-24 non stoper, przerwy to 10 min kibelek, albo jakaś przekąska. Jeżeli masz jaspera to nie masz się czego obawiać, falcolna myślę że też :) Po to kupuje się konsolę jak kolega powiedział żeby ona pozwalała tobie się odprężyć a nie żebyś musiał się martwić czy dać jej odpocząć czy nie.

12. kret1993

kret1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sztum
    ja daje mojej duzo odpovzynku, szczerze powiem ze kazdemu po jakims czasie se nudzi granie na konsoli, chyba ze ma jaks nowa gierke... moim zdaniem powinienes ty sam odpoczac od telewizora i konsola tez :D takie jest moje zdanie

13. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Ja tak gram po 4-8 godzin dziennie:D

14. patryk6206

patryk6206 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Giżycko
    jak ostatnio sciągnelem ufc to 12h chodzi praktycznie :p

15. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja gram długo przewarznie jak mam nową gre, jeżeli chodzi o przegrzewanie to się nie boje bo mam konsolkę z 2009r. a te modele już się tak nie grzeją. Konsola z 2009r ma już dobre chłodzenie i kiedy grałem pół gdziny była nagrzana tak samo jak kiedy grałem 5 godzin więc jeżeli masz konsole z tego roku to się nie bój, że ci się coś spali.

16. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja swojemu w ogóle nie daje odpoczywać (chyba, że po prostu mi się znudzi granie) i wszystko jest ok, nic się nie grzeje, a jak by co to mam jeszcze prawie 2 lata gwarancji. ;)

17. henieQ

henieQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam dzień w dzień po 8 godzin w FM3 bez żadnej przerwy i dalej chodzi :)

18. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Assassins Creed 2 same misje podstawowe + 30 codex page bez przerwy. ok 15-16 godzin.

Po coś dają te urlopy w pracy :)

Konsola chodzi jak przecinak, była lekko ciepła.

nie to co mój stary xenon GTA IV po 2-ch godzinach i wyskakują 2 diody z info o przegrzaniu.

19. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak mam nową grę i mnie wciągnie to max 8h na dzień ale to tak 4 x 2h

8h ciągle bym nie wytrzymał:D

polecam tym systemem co 2h dać konsoli odpocząć na 30-30 min ;]

20. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Daj też sobie odpocząć przynajmniej 10-15 minut na 2 godziny grania, w instrukcjach i tak chyba piszą że co godzinę 15 minut odpoczynku.

21. damigt

damigt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Wraz Z przybyciem do mojego zestawu gier Asssasin's Creed 2 gram okolo 3-4godziny dziennie :D

Wczytywanie...

Poleć forum