1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy dałoby się taką płytę zregenerować?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawlllosss, Luty 20, 2010.

1. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Witam,czaję się na GTA IV,znalazłem tą grę na licytacji uszkodzoną,został dzień do końca i nikt puki co za bardzo się nią nie interesuje,to link do aukcji Grand Theft Auto 4 (GTA 4) uszkodzona BCM (925208996) - Aukcje internetowe Allegro.I mam pytanie czy taką płytę dałoby się naprawić w regeneracji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stalker Kaczy

Stalker Kaczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Cyba nie, ale nie jestem w 100% pewien,

4. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

5. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    nie wiem ale pytaj się tych co to zrobią czy można by było naprawić taka płytę czy tez nie

6. livingfear

livingfear Guest

Skoro pisze,że nie działa,to nawet złotówki nie jest warta,z tego tandetnego zdjecia malo co widac
    ale jest jakby peknieta ta plyta,wiec nie warto w to inwestować,
    bo na tej grze już nikt nie pogra.

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    gdzie ty widzisz ze ta plyta jest peknieta? tak czy inaczej skoro nie dziala to nie jest warta tych 7zl. w domowych warunkach nic z tym nie zrobisz.

8. Jonasz1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    no chyba ze chcesz z tego mieć tylko oryginalne pudełko okładkę i książeczka

9. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

A z regeneracją?

10. livingfear

livingfear Guest

szczerze,? to z tego zdjecia na alllegro gówno widać.
    ale to mi wyglada na zagiecie płyty,sa takie dwa fioletowe paski po przeciwnych stronach płyty.

11. Jonasz1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    jeżeli jest pęknięta albo wygięta to nic z tym nie zrobisz a z regeneracja to nie wiem ale może coś z tego być ale nie daje 100% pewności ze coś zadziała

12. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja kiedyś oddałem do regeneracji Gears of War i poskutkowało, a była porządnie porysowana. Poproś sprzedawcę o zdjęcia w lepszej jakości i zapytaj, czy płyta jest tylko porysowana, czy ma inne uszkodzenia.

13. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    moim zdaniem to po prostu odblask jaki towarzyszy plytą cd/dvd. jesli plyta jest rzeczywiscie zgieta, a tego nie ma w opisie to mamy tu niezgodnośc towaru z opisem. tak czy inaczej imao nie warto sie bawic. plyty tloczone same z siebie nie przestają dzialac. ktos jej pomogl i tyle. a sprzedajacy nie napisal wszystkiego nt w opisie.

14. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    jeśli dasz za to kila złotych to się opłaca. A regeneracja pomaga bo oddaje często płytki do takowej. Jeśli płyta nie jest pęknięta w 99% regeneracja pomaga.

15. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    oplaca sie jesli to tylko porysowanie. a w opisie aukcji nic na to nie wskazuje.

16. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    idz sobie do porzadnego sklepu muzycznego, u mnie w lodzi jest taki sklep ze sprzetem muzycznym i oddaje sie plyte porysowana do tego stopnia ze wiesza kompa podczas proby odczytu, placisz 20zlotych i odbierasz w pelni dzialajaca plyte. tylko nie moze byc peknieta ani moe moze byc. podobno w niektórych wypozyczalniach filmow dvd regeneruja plyty ale musialbys isc i popytac - moze pokieruja cie gdzie isc dalej lub podadza konkretny adres. kiepska sprawa z ta plyta ale jesli nie ma odpryskow folii ani pekniecia czy wygiec to nie spisuj jej na straty

17. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja miałem bardzo mocno porysowanego Need for Speed Shift-a (wyrwałem tanio :)) i instalował się tylko do 6% i stawał oraz wyskakiwał komunikat ze szmatką, próbowałem parę razy instalować ale nic z tego stawał na 6% i nici z grania, ale wysłałem do regeneracji i gra zainstalowała się w 100%. Jak płyta nie jest pęknięta i warstwa na której zapisana jest gra nie jest uszkodzona da rade to naprawić przez regeneracje :)

18. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a ta regeneracja to zwykle spolerowanie rys. dobry interes ;]

19. rav0910

rav0910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli płyta jest porysowana tylko to dasz do regeneracji i bedzie jak nowa. Wiem bo sam juz regenerowałem 3 płytry z poteznymi rysami i po 5 min miałem jak nowe. Jezeli jest peknieta lub pigieta to nic juz nie zrobisz. Ja regeneruje w Poznaniu, koszt to 8 zł. ale naprawde warto.

Wczytywanie...

Poleć forum