1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy DLC Escalation działa na polskiej wersji Black Ops?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iww, Maj 5, 2011.

1. iww

iww Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do pobrania jest tylko wersja DLC oznaczona [EN], przeznaczona podobno tylko dla angielskiej wersji Black Ops.
    Czy Escalation[EN] bedzie działać na polskiej wersji gry? :confused:
    Ktoś to sprawdził osobiście?

2. Lotnik421 Xbox One

3. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie będzie sprawdzałem

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  5. iww

iww Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    już mówię, konsola jest ciągle w strefie US (nie migrowalem) a z menu mojego konta jest dostęp tylko do zakupu wersji EN . jak kupić PL (oznaczone PO chyba) jeśli nie widać takiej wersji. Da się z poziomu konsoli?

6. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Z poziomu konsoli. Na koncie UK mam do wyboru ENG i PO. Kupiłem konto z punktami na polskim live i tez były do wwyboru obie pozycje.

7. tactlessczak27

tactlessczak27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli kupiłeś konto a nie zdrapke to zmigruj to konto na pl a jeżeli zdrapke to powinieneś mieć,chyba że zdrapke nie polską kupiłeś

8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    ja mam UK, gre mam EN i dodatek kupiłem EN, ale u mnie bezpośrednio w marketplace nie widać wersji PL. Wydaje mi się że przez konsole nie migrując konta nie uda Ci sie kupić. Na stronie spróbowałem czy na moim koncie UK przejdzie zakup wersji PL ale niestety nie udało sie.

9. iww

iww Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładniej to opiszę.
    Punkty chcę dopiero dodać (mam ich za mało na zakup DLC). Obok w zakładce przeglądarki mam otwarta stronę z kodami działającymi na US, bo tam mam zarejestrowane konto i golda. Zalogowałem się z komputera do live.xbox, wchodzę na stronę z linkiem do wersji [PO] i od razu po kliknięciu w ''pobierz na konsolę'' - bez sprawdzenia czy punkty mam czy dopiero chcę dodać - mam taki komunikat:

Sorry
    This offer is not valid in your region, or it has expired

Poproszę o radę, czy bez migracji na PL można to pobrać? Poproszę ze szczegółami bo jestem nieco zagubiony w tej sytuacji.
    Dzięki z góry :)

a na tą chwilę wygląda, że z poziomu strony też nie mogę pobrać. Trochę dziwne, konsola w US, gra po polsku i brak mozliwości zakupu z marketplace (bo nie ma wersji pasującej do gry PL) - ale i ze strony, chociaż tam wersja PL pasująca do polskiej gry jest :(
    Może jakaś rada...?

10. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. PoisonB0lt

PoisonB0lt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pobierz nie z marketplace, tylko w grze :), w przypadku ascension mi to pomogło. Pozdrawiam

12. iww

iww Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi i rady.
    Wygląda na to, że na koncie US nie ma wyboru bo dostępna jest tylko wersja DLC [EN]

W opcji sklep w BO w zakładce mapy nic nie ma, poza info: tym razem nie ma przedmiotów w sklepie
    za to awatary i motywy są pełne kolorowej papki do kupienia za ''niewielkie pieniądze'' :mad:
    a na mapach nie chcą jeszcze trochę zarobić?!

czy to legalne i bezpieczne, czy choćby całkiem bezpieczne? Pytam bo nigdy nie kupowałem dodatków w ten sposób.
    Wasze zdanie na ten temat?

Może jeszcze jakaś inna metoda pobrania DLC na konsolę rejestrowaną w US z Black Ops w języku polskim?

13. iww

iww Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A moze i sprawdziłeś co zrobić by działało? :)

Wczytywanie...

Poleć forum