1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy do Forzy Horizon trzeba kupić Online Pass?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Październik 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Witam, tak jak w temacie. Chcę nabyć Forzę Horizon, i chcę wiedzieć czy potrzebny jest do niej Online Pass do gry po sieci. Jest to dla mnie ważne, gdyż jeśli można grać bez Passa to kupię sobie do niej miesiąc Golda, a jeśli nie to nie. Passa kupował nie będę, nie stać mnie za bardzo na MS Points. Z Góry Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konrado87

Konrado87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wolin
    Forza nigdy nie posiadała przepustki sieciowej i obecna wersja też jej nie posiada

4. PokerFacowaty

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Chwila. 4000 MSP za przepustkę sieciową? Drugi raz mam płacić za grę żeby zagrać Online? Microsofcie, otrzymujesz u mnie wielkiego minusa! Co z tego że dostanę do tego kilka aut, jeśli np. w BF3 tyle się płaciło za Season Pass zawierający 5 Porządnych dodatków. Masakra.

Edit: Oczywiście jeśli się mylę, to mnie poprawcie.

5. Jizah

Jizah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie płacisz tych 4000 żeby grać online, tylko za wszystkie dlc jakie mają się ukazać, nie chcesz dlc nie kupujesz season passa i dalej możesz grać online

1 osoba to lubi.
  6. PokerFacowaty

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    To tutaj chyba Konrado się pomylił, bo mi chodziło o granie online - Online Pass, nie o pakiet DLC. Rozumiem że chodzi o Season Pass, a mi chodziło o Online Pass. Dzięki wielkie.

7. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    A wiec sluchaj. Zadnego online pass'a do forzy horizon nie ma! kupujesz gre masz golda i grasz na multiplayer puki ci gold pozwoli. A Season Pass tzw. przepustka sezpnowa jest to taka jakby przepustka do sciagania za darmo DLC do kwietnia 2013 roku. Placisz raz 4000MSP i sciagasz za darmo DLC do kwietnia 2013. DLC wychodza co miesiac. Do tego za seson pass co miesiac masz w gratisie jeden samochod. i Konrado sie nie pomylil :) Podsumujac. Season Pass - Przepustka do sciagania DLC do 04.2013 a Online Pass nie ma. :)

1 osoba to lubi.
  8. PokerFacowaty

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ok dzięki, mój błąd, źle opisałem to co chciałbym wiedzieć. Chodziło mi to czy jest Online Pass, w sensie czy mamy go razem z grą i nie musimy kupować. Już wszystko rozumiem, dzięki wielkie.

9. Konrado87

Konrado87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wolin
    ??? pomylił... Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Napisałem Forza nigdy nie posiadała PRZEPUSTKI SIECIOWEJ, tak trudno się domyślić że przepustka sieciowa to "Online Pass" stosowana m.in przez EA w grach typu FIFA, Battlefield do rozgrywki multiplayer, Forza nigdy nie miała takiej przepustki, multi od zawsze było free

Poza tym za online pass płacisz TYLKO wtedy gdy kupujesz grę używaną, jeżeli zakupisz nową (zafoliowaną) kod masz w pudełku z tyłu instrukcji

10. PokerFacowaty

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Okej pomieszanie z poplątaniem przepraszam bardzo Konrado, to był mój błąd - popitoliła mi się przepustka sieciowa z przepustka sezonową.

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.