1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy do grania online potrzeba XBL?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DaJkamieniA, Maj 6, 2014.

1. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Czy aby grać online np. w FIFA 14 trzeba mieć XBL? Przymierzam się do kupna nie przerobionego xbox 360 aby pograć w FIFA 14 online i zastanawiam się czy nie będzie ścinać. Download mam: 4,5 MB/s Upload mam: 0,97MB/s a Ping mam: 60. Czy będę miał problemy w graniu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Co do twojego internetu jest okej jednak musisz posiadać konto Xbox Live w dodatku GOLD. Chodzi tutaj o chociaż triala (min dwudniowy bodajże), który umożliwia ci rozgrywkę przez internet w dowolną grę. Btw na forum możesz znaleźć sposób na darmowy jednak więcej w tamtym temacie.

4. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    A wiesz może ile taka rozgrywka ciągnie internetu. Bo mam limit i ile tak średnio by mi zżerało.

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie są to istotne wielkości.
    Spokojnie możesz grać bez obawy o limit transferu.

Wczytywanie...

Poleć forum