Czy do każdej wersji xboxa 360 mogę podłączyć zewnętrzny dysk twardy....

bulbacz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć Wszystkim!

Jako że jestem tu nowy na temat Xboxa 360 nie mam zielonego pojęcia co i jak a planuje jego zakup w najbliższym czasie mam do was kilka pytań.

Od razu sorry jeżeli taki temat już był ale dopiero się zarejestrowałem i nie mam siły na szukanie :p

A więc przejdę do rzeczy:

1. Czy do dowolnej wersji xboxa 360 czyli tych arcade, core, premium itd mogę podłączyć zewnętrzny dysk twardy i czy mogę z tego dysku uruchamiać gry jeżeli konsola będzie przerobiona i czy stany gry będą zapisywane też na dysku?

2. Czy przeróbkę mogę wykonać sam? Co jest do tego potrzebne?

3. Jakie możliwość oprócz uruchamianie piratów daje mi przeróbka?

4. Jakie są przeróbki? i która najlepsza?

Chyba na razie tyle jak coś jeszcze sobie przypomnę o co chciałem się zapytać to dopisze :)

Z góry dzięki za odpowiedzi !
 

Remix27

Banned
1. Do kazdej mozna, bez przerobki rgh pokaze ci sie tylko 20gb na xie.
2. Rgh sam nie zrobisz, lt zaleznosci od modelu napedu i rodzaju xa.
3. Lt daje granie online ,a rgh granie bezplyt, free arcade,dcl itd i wada brak xbox live
4) Lt do xbox live , a rgh do offline najlepsze . Jest xkey ale to juz zabawa od 350zl
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
1, dysk zewnętrzny można podłączyć do każdego xboxa ale jak masz nie przerobionego pod rgh to tylko 16 gb z tego dysku zewnętrznego przydziela ci konsola , jeśli przerobisz konsolę przeróbką RGH to spokojnie cały dysk będziesz mógł wykorzystać na gry i na zapisy stanu gry,
2 , samemu jest ciężko przerobić konsolę jak się na tym nie znasz to lepiej oddać do serwisu\osoby zajmującej się tym,
3 ?????????????
4, RGH , LT, przeróbka rgh to odpalasz gry bezpośrednio z dysku i nie potrzebujesz płyt tylko jest jeden minus brak możliwości grania przez xboxlive (ale jest alternatywa system link), przeróbka lt to przeróbka napędu musisz nagrywać płyty i jest możliwość grania przez xboxlive, która lepsza jest przeróbka? to zależy od ciebie ja osobiście polecam RGH,
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
A czasem w nowym dashu nie jest już 32 giga dla usb
 

Remix27

Banned
Jest. Sie zapomnialo:)
 

Do góry Bottom