1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy do premiery Xbox One w naszym kraju konsola nauczy się polskiego?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Xbox One trafi we wrześniu do oficjalnej sprzedaży na terenie naszego kraju. Firma Microsoft z pewnością będzie chciała wypuścić na nasz rynek produkt kompletny. Czy możemy spodziewać się, że Kinect będzie w stanie rozumieć komendy wydawane po polsku?

Na temat premiery Xbox One w kolejnych krajach wypowiedział się Phil Spencer, szef marki Xbox. Na łamach magazynu Edge wypowiedział się w całkiem obiecujący i pozytywny sposób. Microsoft dąży do pełnej lokalizacji i integracji konsoli w danym kraju. Możemy zatem liczyć, że Kinect będzie rozumiał polskie komendy. Oto komentarz Spencera w tej sprawie

''Jak najszybsze wprowadzenie Xbox One na nowe rynki jest dla nas bardzo ważne. Chciałbym natomiast podkreślić, iż tworzymy urządzenie, które zrozumie w jakim znajduje się państwie - język, usługi telewizyjne, itd. Nie wyobrażam sobie, aby jakaś konsola trafiło do danego kraju nie przygotowana w pełni''

Na dzień dzisiejszy urządzenie jest dostępne w trzynastu krajach na całym świecie. Co trzeba podkreślić, w każdym z tych miejsc użytkownicy mogą komunikować się z konsolą w ojczystym języku. Premiera konsoli w naszym kraju odbędzie się zaraz po wakacjach w miesiącu wrześniu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    no było by milo powiedzieć xbox wyłącz się :)

4. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Xbox rozruch :D
    Xbox morda w kubeł
    Xbox idź do domu hhaha

Wysłane z mojego iWszechświata :) przez Tapatalk

5. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Poczekamy, zobaczymy.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Jeśli do wersji 8.1 wprowadzą cortanę, to nie widzę przeszkód, żeby i ona zagościła na XO ;) Możecie sobie obejrzeć filmiki jak dobrze radzi sobie z polskim.

8. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakoś w to nie wierzę w to już dawno obiecywali takie coś. Mi starczy polski dash i konsola w rozsądnej cenie.

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Raczej nie licz ze będzie taniej niż jest teraz cena w granicy 2 tysięcy raczej

10. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Cortana nie dostanie języka PL, a przynajmniej na razie. Wydaje mi się że strzałem w dziesiątkę byłyby makropolecenia dla XO sterowane głosem. ja jestem całkiem zadowolony z sterowania US, nie mam z tym większego problemu. a co do pełnej kompletności to nie ma po co oczu mydlić. TVtvtv i tak nie bedzie działać idealnie, a problem można by rozwiązać prostą aplikacją do ręcznego wyboru kanałów dostępnych i numeru który ma kanał na twojej liście w dekoderze. Dwa proste pomysły za miliony monet, a i tak jestem zadowolony z konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum