1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy do xboxa działał by inny HDD?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez norbert910, Sierpień 22, 2010.

1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chodzi mi o zwykłe HDD włożone do kieszeni i podłączone kablem USB do konsoli. Dla tych co nie wiedzą o co chodzi z tą kieszenią to to jest to do czego wkłada się NORMALNY HDD i dzięki temu można go podłączyć kablem USB do jakiegoś urządzenia. I tu jest moje pytanie czy taki zwykły HDD w kieszeni podłączony kablem USB do xboxa działał by jak te specjalne, które się wkłada na ten bok konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak, będzie działał ale do dyspozycji będziesz miał max 16gb

4. termit1992

termit1992 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Do xboxa 360 mozna podlaczyc max 2 pamieci flash(w tym przypadku twoj dysk) kazda do 16 gb bedzie widoczna. Jest jeszcze mozliwosc przerobki konsoli jtagiem i wtedy bedziesz mogl podlaczyc dowolny dysk pod usb wykorzystujac pelny jego zapas pamięci.

5. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    @UP Nie do końca. Dalej dla użytku xboxa jest tylko 16GB(save, dlc. profile itp).
    Oczywiście resztę miejsca możemy wgrywać wszystko inne (gry, filmy, muzyka) z tym, że gry możemy odpalić tylko przez min. fsd. Tak więc nie jest to pełne wykorzystanie zapasu pamięci. Tak czy inaczej dzięki jtag można pod wejście a'la sata każdy dysk (wszystkie 2,5" i 3"5 - z serialem ata lub przejściówkami)

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jeżeli masz jtag możesz podłączyć dysk o pojemności nawet 1Tb, i instalować na niego gry oraz odpalać je bez płyt...

7. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Nie musisz mi tego mówić - jtaga mam już całkiem długo i wiem co mówię po własnych doświadczeniach. Po podłączeniu dysku usb mamy możliwość wgrywania savów i dlc na ograniczoną pojemność do 16gb. Jtag w tym nic nie zmienia. Możemy oczywiście używać reszty dysku do wgrywania tam gier (czyli analogicznie bez płytyki). Niestety wtedy tylko dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możemy je uruchomić(fsd, xexmenu itd). Żeby gry były widoczne w dashu trzeba mieć dysk podłączony pod Sata oraz muszą być w formacie GOD.

P.S Napisałem w sumie to samo co w poprzednim moim poście. Nie wiem czego kolega z góry nie zrozumiał bo wydaje mi się że wszystko napisałem jasno.

Wczytywanie...

Poleć forum