Czy dostałem bana off-line

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bazyl666

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem miałem taką historię przed chwilą.Przerobiłem mass effecta pod ix1.6 czyli takiego jakiego mam zgrałem na dysk i była wymagana aktualizacja więc kazałem ją zrobić (z płyty).Włącza się ponownie konsola a tam nie ma avartów i moich tematów nie wiem co jest aktualizacja woła jeszcze raz postanowiłem zaryzykować i połaczyłem z netem nawet nie weszłem na moje konto i już ban, mam pytanie w związku z tym czy wy też mieliście aktualizacje przy mass effect 2 i czy jest możliwe by ona wykryła flasha proszę o odp.Pozdro Bazyl
 

jameshomer

Użytkownik
Użytkownik
Piszesz, że połączyłeś się z netem, więc o co kaman? Witam w gronie na bani ;) trzeba było się nie łączyć. Tak było również w moim przypadku - miałem TYLKO podłączonego do routera, nawet się nie logowałem, dopiero przy próbie logowania - BAN. Możesz miałeś włączone automatyczne logowanie?

No i wsio, nic już nie poradzisz. I to nie działa tylko przy Mass Effect, również we wszystkich innych grach od listopada, chociaż wydaje mi się, że aktualizacja powinna przejść bez problemu, ale teraz to już naprawdę nic nie wiadomo, co M$ wymyśli(ł). Jeśli dysk bloknięty zapraszam do odpowiedniego tematu.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ME2 ma walnieta aktualizacje na plycie, a dokladniej avatary. Nie cha sie one zainstalowac. Bana doatales bo sie podlaczyles do live i tyle.
 

bazyl666

Użytkownik
Użytkownik
ME2 ma walnieta aktualizacje na plycie, a dokladniej avatary. Nie cha sie one zainstalowac. Bana doatales bo sie podlaczyles do live i tyle.
więc jeśli aktualizacja jest walnięta jak mam uruchomić grę może ktoś pomóc ??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master

bazyl666

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wszystkim temat do zamknięcia kurde już myślałem że to że nie miałem avartów i innych że to wina wykrycia flasha dzięki wszystkim i pozdrawiam banowiczów hehe :D
 

skols

Użytkownik
Użytkownik
U mnie przy Fifie 10 wołało 2 razy o aktualizację, i za drugim razem już się zainstalowała (oczywiście offline).
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom