1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy dostanę bana? Jak sformatować płytę?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FileOff, Październik 26, 2012.

1. FileOff

FileOff Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak. Jak wiemy wyszedł nowy dash, na którego mam chrapkę(IE) ale boje się że dostanę bana. TZN. Kilka dni temu wyskoczyło mi powiadomienie o nowym regulaminie. Pomyślałem że udpate i lepiej nie podpisywać bo poleci ban. Później się dowiedziałem że to nowy dash, i tak X-kloca nie włączałem, bo nie miałem po Co. Aż do teraz. Wyszło WWE'13 na które mam ochotę, no i nowy dash. Moje pytanie brzmi. Czy mogę już podłączyć konsolę do LIVE'a?

PYTANIE 2 : Kupuję gry piracone za 15 zł (nagrane), lecz nie chce mi się czekać do poniedziałku bo nie wytrzymam, a dopiero wtedy jadę do większego miasta. I że mam gier kupę (z 40 jak nie więcej). To wpadłem na pomysł, by pobrać WWE'13, sformatować płytę gry w którą już nie gram. I nagrać na płytę. Lecz niestety po marzenia, ponieważ wyskakuje komunikat iż Windows nie może sformatować płyty. Drugie pytanko brzmi, czy mogę (jeśli tak to w jaki sposób) sformatować tą płytę, żeby później spokojnie na niej nagrać WWE'13?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    nagrywać ponownie możesz tylko płyty RW.

4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Xbox to nie PC, żę sobie nagrasz na DVD-RW, wykasujesz i nagrasz nową grę... Xbox czyta tylko płyty DVD+R DL (jeśli chodzi o gry)

Wczytywanie...