1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy dostane bana ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TalareK, Luty 1, 2014.

1. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Chcę podłączyć swojego x'a do xlive, ale mam konsole przerobioną. LT 3.0. Widziałem w tym dziale tematy, że dostane bana, ale mój kolega ma przerobionego i siedzi na xlive oraz gra na mp ( na oryginalach ), a na piratach tez gra ( na singlu ). Wczoraj podłączyłem konsole do xlive i nic się nie stało, ale po pietnastu minutach odłączyłem, więc nwm co by było dalej. Z góry dzięki za pomoc.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie dostaniesz bana tak szybko, możesz spokojnie grać, nawet na piratach. Nawet gdybyś dostał bana to możliwość gry single player nadal zostaję.

1 osoba to lubi.
  4. TalareK

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Dzięki za pomoc :) coś ostatnio w niecie znalazłem, że ktoś grał na piracie na multiplayer... To możliwe ?

5. dzuniordgc

dzuniordgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak, możliwa jest gra multiplayer na piratach.
    Wystarczy, że przepuścisz plik ISO przez ABGX i odpowiednio nagrasz.
    Jeżeli Twój kolega ma przerobionego XBOXa, czyli ma przerobiony napęd to nie ma różnicy czy gra na piratach czy na oryginalnych multiplayer, jeśli miałby dostać bana to i tak go dostanie, bo ma przerobiony napęd. Tu nie chodzi o płytkę... Przekaż to koledze, że jak już piraci to niech nie kupuje specjalnie gier do MP, ponieważ tu nie chodzi o płytkę tylko o napęd.

1 osoba to lubi.
  6. TalareK

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Dzieki bardzo, już wiem wszystko co chciałem, przekaże mu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum