Czy dostane bana ?

TalareK

Banned
Użytkownik
Chcę podłączyć swojego x'a do xlive, ale mam konsole przerobioną. LT 3.0. Widziałem w tym dziale tematy, że dostane bana, ale mój kolega ma przerobionego i siedzi na xlive oraz gra na mp ( na oryginalach ), a na piratach tez gra ( na singlu ). Wczoraj podłączyłem konsole do xlive i nic się nie stało, ale po pietnastu minutach odłączyłem, więc nwm co by było dalej. Z góry dzięki za pomoc.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie dostaniesz bana tak szybko, możesz spokojnie grać, nawet na piratach. Nawet gdybyś dostał bana to możliwość gry single player nadal zostaję.
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Dzięki za pomoc :) coś ostatnio w niecie znalazłem, że ktoś grał na piracie na multiplayer... To możliwe ?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

dzuniordgc

Użytkownik
Użytkownik
Tak, możliwa jest gra multiplayer na piratach.
Wystarczy, że przepuścisz plik ISO przez ABGX i odpowiednio nagrasz.
ale mój kolega ma przerobionego i siedzi na xlive oraz gra na mp ( na oryginalach ), a na piratach tez gra ( na singlu ).
Jeżeli Twój kolega ma przerobionego XBOXa, czyli ma przerobiony napęd to nie ma różnicy czy gra na piratach czy na oryginalnych multiplayer, jeśli miałby dostać bana to i tak go dostanie, bo ma przerobiony napęd. Tu nie chodzi o płytkę... Przekaż to koledze, że jak już piraci to niech nie kupuje specjalnie gier do MP, ponieważ tu nie chodzi o płytkę tylko o napęd.
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Dzieki bardzo, już wiem wszystko co chciałem, przekaże mu ;)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom