1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy duża różnica jest między zwykłymi bateriami a akumulatorkami ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez seanknw, Październik 29, 2009.

1. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam
    Aktualnie posiadam baterie Panasonic i z takich ważniejszych rzeczy to pisze tylko na nich 1.5V. Jaka jest różnica w wydajności między tą baterią a np.
    Kod:
    napięcie [V]: 1.2, pojemność [mAh]: 2700
    Wiem, że można je ładować ale chodzi mi o to czy dużo dłużej pad uciągnie na takich bateryjkach ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Jeżeli chodzi o zwykłe baterie(nawet alkaliczne) to nie ma porownania z akumlatorkami ,ktore pociagna (w moim przypadku akumlatorki energizer) przynajmniej 50 godzin grania ,na zwyklych bateriach ok 10 godzin .takze tylko inmwestowac w akumlatorki koszty sie zwracaja w miesiac grania albo nawet szybciej:)

4. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    te GP 2700 podobno najlepsze wie ktoś coś na ich temat ?

5. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Ja miałem te akumulatorki ze zdjęcia i wytrzymywały coś ok. 30 godzin grania. Miałem je przez pół i bardzo dobrze spisywały się, aż konsola padła i teraz służą mojemu bratu ciotecznemu i też już ma te moje akumulatorki z pół roku i nadal bardzo długo trzymają, coś ok. 30 godzin (wiem bo pytałem się brata, ale on dużo nie gra).

6. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam te GP 2700 i sam jestem zdziwiony bo juz 2 tyg trzymaja mi po 4h grania dziennie, a poprzednio padly mi po paru dniach, caly sekret polega na tym ze trzeba ich uzywac zaraz po naladowaniu, nie moga lezec bezczynnie wtedy same sie rozladowuja

7. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Owszem, aku się rozładowują jak leżą dłużej, ale bez przesady, żeby trzeba od razu grać :) Mi na zwykłe alkaliczne wystarczały na ok. 2 tygodnie grania przy ok. 5 godzinach grania dziennie, a aku Energizera 2500 mAh wystarczają mi na miesiąc. Co ciekawe mam jeszcze aku Varty 2100 mAh i wytrzymują dłużej od tych Energizera. Wg. mnie granie na alkalicznych bateriach jest nieco... nieoszczędne.

8. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    też jestem właścicielem tych aku, jak dla mnie GP robi najbardziej wytrzymałe baterie, 2700 posiadam ok pół roku, miesiąc trzymają w padzie, nie gram często więc może dla tego
    posiadam również 6 letnie GP 2300 (ok 40 pln za sztukę wybuliłem), używane w aparacie, ładowane średnio co 2/3 tyg, po takim czasie baterie mają jeszcze ok 70-80% wytrzymałości, czyli mogę śmiało polecić
    baterie nie należą do najtańszych, w przypadku GP cena=jakość

Wczytywanie...

Poleć forum